Studentu Viesnīca | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Studentu Viesnīca

Studentu viesnīca Duck Republik Revolutionary atrodas tieši ielas pretējā pusē Transporta un sakaru institūtam. Viesnīca atrodas 15 minūšu attālumā no pilsētas centra, netālu no dzelzceļa stacijas un blakus skaistam parkam. Apkārtnē atrodas slavenais restorāns LIDO ar tradicionālajiem latviešu ēdieniem, vien 20 minūšu gājiena attālumā no viesnīcas. Tuvumā no viesnīcas atrodas tirdzniecības centri Akropole (ar kino, slidotavu, restorāniem) un MOLS. Turklāt, 3 minūšu attālumā no viesnīcas atrodas populārais pārtikas veikals RIMI.

Katrs Duck Republik viesnīcas numurs ir aprīkots ar vannas istabu un ledusskapi. Viesnīcas numuru cenās ietilpst ūdens, elektrība, apkure un Wi-Fi, kā arī iknedēļas numuru uzkopšana. Vestibilā ir 4 plašas koplietošanas virtuves. Duck Republik piedāvā arī studijas tipa numurus ar nelielu virtuvi un gaisa kondicionieri. Cenas sākot no 199 EUR/mēnesī par divvietīgu numuru vienai personai.

Sākot ar septembri, studentiem tiks piedāvātas papildu iespējas:
- Jogas un vingrošanas zāle
- Terase, grils un uzkodas
- Regulāri pasākumi
- Zona studijām un atpūtai
- Starptautiska vide

Kontaktinformācija: 
E-pasts: support@duckrepublik.eu
Telefons: +371 22 324 579
https://duckrepublik.eu/

 

Riga Apartment piedāvā īres dzīvokļus Rīgas centrā, 10-15 min gājiena attālumā no Vecrīgas. Ērta nokļūšana Institūtā ar sabiedrisko transportu. Pieejami dažādu tipu dzīvokļi, gan studio tipa, gan ar vienu vai divām guļamistabām. 

Kontaktinformācija:
E-pasts: reservation@rigaapartment.com
Telefons: +371 2006 0009
https://rigaapartment.com/?lang=lv

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts