Kursi JAVA I | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Kursi JAVA I

Web izstrādāšanas pamati Java programmēšanas valodā

RD Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsniegta licence Nr.DIKS-20-15-ail

TSI Mūžizglītības mācību centrs (TSI MMC) piedāvā Jums kursus "Java I" (48 ak.h) - 12 nodarbības

Programmas apraksts:

Jebkura no programmēšanas valodām ir instruments, paredzēts noteikta spektra uzdevumu risināšanai. Kādas no valodām ir šauri specializētas, lietojamas tikai noteiktā jomā, citas - ienāk mūsu dzīvē it visur.

Programmas, uzrakstītas Java programmēšanas valodā var atrast praktiski jebkur: gan personālajos datoros, data centos, spēļu konsolēs, zinātniskajos superdatoros, mobilajos telefonos un planšetēs, serveros un internetā, gan arī smart-kartēs un dažādās iebūvējamās sistēmās.

TSI Mūžizglītības mācību centrs piedāvā Jums iepazīt plašo un aizraujošo Java pasauli un apgūt programmēšanas valodu, kas dotajā brīdī ir viena no vis populārākajām pasaulē. Kļūsti par Java profesionāli un pieprasītu speciālistu darba tirgū!

Balstoties uz praktiskiem piemēriem Jūs iegūsiet:

  • - Zināšanas par Java programmēšanas valodas sintaksi un programmas rakstīšanas procesu Java programmēšanas valodā, valodas uzbūvi un tās galvenajām iezīmēm
  • - Zināšanas par Java sintakses pielietojumu programmu izstrādē, dažādu rīku izmantošanu, kas sniedz palīdzību izstrādes procesā. Prasmes izmantot dokumentāciju un internetu, padomu meklēšanai, kas nepieciešami izstrādes procesā
  • - Kompetenci lasīt un saprast kodu, kas uzrakstīts Java programmēšanas valodā. Izstrādāt salīdzinoši sarežģītus algoritmus
Sākums: 30.01.2020.* Jaunas grupas atveras pēc katram 2-3 mēnešiem
*Kursa sākuma datums var mainīties, ja grupa netiks nokomplektēta
Apguves valoda: krievu
Lektors: Dimitrijs Fedotovs
Iegūstamais dokuments pēc sekmīgas kursu apguves: Apliecība/sertifikāts

 

Prasības attiecībā uz sākotnējām zināšanām: dalībniekiem, kuri tikai uzsāk mācīties programmēšanu, ieteicams apgūt īso kursu "Programmēšanas pamati"

36 astronomisko stundu laikā (12 nodarbības, katras ilgums 3 stundas) mēs ne tikai praktizēsim programmēt Java programmēšanas valodā, bet arī izskatīsim dažādas izstrādāšanas tehnikas. Nodarbības notiks pēc "meistarklases" principa: nodarbības pirmajā daļā pasniedzējs demonstrē risinājumu un izvirzītos uzdevumus, bet dalībnieki atkārto šīs darbības. Otra puse veltīta dalībnieku patstāvīgajiem darbiem. Tāpat, kurss sevī ietver rekomendācijas un patstāvīgos darbus ārpus nodarbībām.

 

Cenas

Kursu cenaMaksāt 300 EUR
TSI studentiem un TSI absolventu asociācijas biedriemMaksāt 250 EUR

[SVARĪGI] Pirms apmaksas veikšanas, pārliecinieties vai grupa ir nokomplektēta.

 

Pasniedzējs: Dimitrijs Fedotovs, programmatūru nodrošinājuma arhitekts ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi, kā arī starptautisko pieredzi (Vācija, Anglija, ASV). Ikdienā praktizējošs speciālists vienā no lielākajām IT kompānijām Latvijā C.T.Co. Ar Java tehnoloģijām strādā kopš 2000. gada.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dimitrijsfedotovs

 


 

Pieteikties kursiem

 

 

 

kursi@tsi.lv, Transporta un sakaru institūts, Lomonosova iela 1 – 404.kab., Rīga, LV-1019, Latvija, tālrunis: (+371) 67100652

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts