Cisco tīkla akadēmija | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Cisco tīkla akadēmija

Datortīklu tehnoloģiju laboratorijas „CISCO akadēmija” vadītājs
Mg.sc.comp. Jelena Revzina
Tālrunis: + 371 67 100 584
E-mail: revzina.j@tsi.lv
Adrese: Lomonosova ielā 1, Rīga, LV-1019, Latvija

Vairāk informācijas par macības iespējam CISCO Akadēmijā var saņēmt:

TSI info centra: +371 76100661, info@tsi.lv 

 

  TSI IT Akadēmija kopš 2006.gada ir starptautiskās izglītojošās programmas

  Cisco Networking Academy autorizētais dalībnieks.

 

Kompānija Cisco ir globālais līderis datortīklu tehnoloģiju jomā.

Cisco Datortīklu akadēmijas programmas mērķis ir saskaņā ar starptautiskajiem standartiem sagatavot profesionālus datortīklu projektēšanas un ekspluatācijas speciālistus. Nodarbības notiek speciālā laboratorijā, kas aprīkota ar modernu profesionālo Cisco aprīkojumu.

Cisco Networking Academy (CNA) programma, kuru izstrādājuši firmas Cisco Systems speciālisti, ir visfundamentālākā un metodiski vislabāk izstrādātā, salīdzinot ar citām analoģiskām programmām datortīklu tehnoloģiju jomā. Pēc šīs programmas ik gadu tiek apmācīti vairāk nekā 500 000 studentu vairāk nekā 8000 akadēmijās 164 pasaules valstīs. Tikai 29 valstīs šādu datortīklu akadēmiju nav. Programmas mērķis ir dot speciālistiem fundamentālas zināšanas un prasmes lokālo un globālo tīklu projektēšanas, būvēšanas un tehniskās uzturēšanas teorijā un praktiskajā pielietojumā, izmantojot pasaulē vispāratzītus standartus un risinājumus.

Speciālisti ar to zināšanu līmeni, kāds iegūts Cisco Datortīklu akadēmijā, ir ļoti pieprasīti banku darba automatizācijas struktūrvienībās, dažāda līmeņa korporāciju un administratīvo struktūru korporatīvo datortīklu ekspluatācijas dienestos, datortīklu integrācijas kompānijās un citur. Citiem vārdiem – visur, kur tiek radīti un izmantoti datu pārraides datortīkli.

                                  

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts