TUVĀK DEBESĪM | TSI

Your question

Будем рады дать ответы на любые ваши вопросы!

TUVĀK DEBESĪM

17.10.2011. Šodien TSI ir pabeigta vismodernākā mācību trenažiera Aerosim, kas apkalpo Airbus А320 lidmašīnas, uzstādīšana.

Šis trenažieris atbilst 2D trenažieru kategorijai, kas realizē virtuālās lidmašīnas koncepciju un ļauj aviācijas studiju programmu studentiem iegūt pilnīgu pieeju, kaut arī virtuālu, vienam no vispopulārākajiem aviolaineriem pasaulē. Tā kā ir uzstādīts šis trenažieris, studenti varēs veikt pilnu apkopes procedūru ciklu ar sistēmu darba spējas pārbaudi līdz pat pacelšanās brīdim, kas, bez šaubām vairos mācību kvalitāti un spējas apgūt zināšanas.

Katra studenta darba vieta ir aprīkota ar darba staciju ar diviem monitoriem. Speciāls programmnodrošinājums, ko izstrādājusi kompānija Airbus un Aerosim, vissīkākajās detaļās modelē lidmašīnas ārējo izskatu, tās kabīnes, visas sistēmas, tostarp ne tikai vadības sistēmu, bet arī kondicionēšanu, navigāciju u.c.

Programma ļauj manuāli pārbaudīt, noregulēt, mainīt lidmašīnas aprīkojumu, testēt sistēmu, saņemt atskaites, novērst traucējumus. Lai speciālisti varētu trenēties kritiskās situācijās, ir speciāli scenāriji, kas ļauj modelēt lidmašīnas uzvedību ugunsgrēka, navigācijas sistēmu atslēgšanās laikā u.c. Papildus katram studentam uz galda atrodas klēpjdators ar mācību programmām un tehnisko dokumentāciju. Auditorija aprīkota ar diviem augstas izšķirtspējas projektoriem, kas paredzēti lekciju norisei un aviolainera apkopes procedūru demonstrēšanai.

Simulatora izmantošana ļauj apgūt visas Airbus А320 lidmašīnas tehniskajai apkopei nepieciešamo tehnisko procedūru veikšanas iemaņas, dokumentāciju, dod iespēju orientēties ierīču panelī un agregātun odalījumā. Trenažieris ir absolūti precīza aviolainera virtuālā kopija, kas ļauj ieslēgt un izslēgt jebkuru slēdzi, nomainīt ierīces, apgūt visas tehniskās realizācijas nianses un diagnostikas darba un remonta īpatnības. Turklāt tas notiek, nepakļaujot riskam pasažierus.

Tuvākajā laikā sāksies arī procedūras 3D trenažiera un A-320 lidmašīnas montāža.

Darbības programmas 2007. - 2013.gadam „Infrastruktūra un pakalpojumi” 3.1.2.1.1.apakšaktivitāte „Augstākās izglītības iestāžu telpu un iekārtu modernizēšana studiju programmu kvalitātes uzlabošanai, tajā skaitā, nodrošinot izglītības programmu apgūšanas iespējas arī personām ar funkcionāliem traucējumiem” ietvaros, 2010.gada 1.novembrī Transporta un sakaru institūts uzsāka īstenot Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu „Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas kā vienots akadēmiskais resurss Transporta un sakaru institūtā”, vienošanās Nr.2010/0180/3DP/ 3.1.2.1.1/09/IPIA/VIAA/023.

Noderīgas atsauces

http://www.aerosim.com/news/aerosim-inks-agreement-tti-latvia

07.03.2012

Выберите услугу
Сумма оплаты
EUR
Имя, Фамилия
Э. почта