PROJEKTS „INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJAS TEHNOLOĢIJAS KĀ VIENOTI AKADĒMISKIE RESURSI TRANSPORTA UN SAKARU INSTITŪTĀ” | TSI

Your question

Будем рады дать ответы на любые ваши вопросы!

PROJEKTS „INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJAS TEHNOLOĢIJAS KĀ VIENOTI AKADĒMISKIE RESURSI TRANSPORTA UN SAKARU INSTITŪTĀ”

Projekts „Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas kā vienoti akadēmiskie resursi Transporta un sakaru institūtā”
 

Projekts „Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas kā vienoti akadēmiskie resursi Transporta un sakaru institūtā”, ko realizē Eiropas reģionālās attīstības fonds, sākās 2010.gada novembrī un ir devis daudz noderīga gan TSI studentiem, gan docētājiem.

 

Pašlaik darbs projektā aktīvi turpinās un institūts var „palielīties” ar jauniem ieguvumiem, kas tuvākajā laikā kļūs pieejami studentiem un docētājiem.

TSI ir iegādājies un atjaunojis programmas kompleksus statistikas datu apstrādei SPSS – programmas produktu, ko labi pazīst mūsu studenti – ekonomisti un vadībnieki, un STATISTICA – datorzinātņu virziena studentiem.

 

Studenti, kuri mācās „Elektronikas” programmā, visai drīz nodarbībās sāks izmantot sāks OrCAD un Proteus VSM sistēmas, kas domātas elektronisko iekārtu automatizētai projektēšanai un elektronisko sistēmu funkcionālai modelēšanai. Bet „Vadības zinātņu” programmas studenti varēs izmēģināt savus spēkus, lietojot visā pasaulē pazīstamo IDS Sheer Aris sistēmu „Uzņēmējdarbības procesu modelēšanas”, „Biznesa procesu reinžiniringa” u.c. priekšmetos. Plaši pazīstamā ģeogrāfijas informācijas sistēma ArGIS ar savām iespējām iepriecinās „Transporta un biznesa loģistikas” programmas studentus.

 

Institūts ir iegādājies programmas produktus ne tikai akadēmiskajai darbībai, bet minētā projekta ietvaros programmatūru arī zinātniskajiem pētījumiem. Tagad studentiem un docētājiem pētnieciskajā darbā ir pieejamas jaunākās sistēmas Mathematica versijasspēcīgs analītisko aprēķinu instruments, AnyLogic – universāls modelēšanas imitēšanas instruments, PTV VISSIM & VISUM – transporta plūsmu modelēšanas profesionālās vides, SPSS Modeller – datu analīze (data mining).

Выберите услугу
Сумма оплаты
EUR
Имя, Фамилия
Э. почта