TSI PASNIEDZĒJA ATZĪTA PAR EIROPAS REĢIONA LABĀKO CISCO SIEVIETI INSTRUKTORI | TSI

Your question

Будем рады дать ответы на любые ваши вопросы!

TSI PASNIEDZĒJA ATZĪTA PAR EIROPAS REĢIONA LABĀKO CISCO SIEVIETI INSTRUKTORI

Mūsu institūta pasniedzēja Jeļena Revzina ir saņēmusi Cisco goda balvu Cisco Women in Networking Award („Sievietes datortīklu tehnoloģijās”).

Viņa ir atzīta par labāko sievieti instruktori Ziemeļ- un Dienvid-Eiropas reģionā (kas ietver Lielbritāniju, Franciju, Zviedriju, Somiju, Norvēģiju, trīs Baltijas valstis, Izraēlu un virkni citu Eiropas valstu*). Apsveicam!

Jeļena Revzina ir Сisco instruktore jau piecus gadus. Vairāk nekā 250 studentu ir mācījušies pie viņas un saņēmuši „CCNA Course of Completion” sertifikātus un prestižos starptautiskos CCNA sertifikātus. Pateicībā par lielisko darbu, lielo devumu studentu panākumu veicināšanā un programmas „Cisco Networking Academy” attīstībā uzņēmums Cisco godināja Jeļenu kā labāko speciālistu-pasniedzēju ikgadējās apbalvošanas pasākuma ietvaros, paziņoja Cisco korporatīvo lietu menedžere Natālija Bareneša (Nathalie Barreneche).

“Jūs tiekat apbalvota, jo savā reģionā sieviešu instruktoru starpā Jūs visaktīvāk piedalījāties pasniedzēju diskusijās Internetā, izmantojāt visvairāk profesionālās izaugsmes iespēju, visrūpīgāk palīdzējāt saviem studentiem, kuri, savukārt, ir paradījuši labākus rezultātus Cisco eksāmenos”, ziņo Cisco pārstāve.

TSI prorektore Irina Jackiva ir pārliecināta, ka Jeļenu Revzinu gaida vēl daudzi profesionāli sasniegumi un apbalvojumi: „Jeļena ir viena no studentu iecienītākajām pasniedzējām TSI. Manuprāt, viņa ir atradusi savu aicinājumu. Jeļena ļoti labi pārvalda savu lekciju tematiku, spēj aizraut studentus ar savu profesionalitāti attiecīgajā darbības jomā, sniedzot tiem pēc iespējas plašākas zināšanas un pieredzi.”

Cisco, kas ir viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem datortīklu iekārtu un to programmnodrošinājuma ražošanā, ir izstrādājis daudzas profesionālo mācību programmas. Visā pasaulē kursu apmeklētāji izmanto Cisco Networking Academy sertificētos materiālus. Mācību kursi „CCNA Exploration” un „CCNA Security” ir pilnīgi integrēti TSI studiju programmā „Telekomunikāciju sistēmas un datortīkli”.

*Ziemeļ- un Dienvid-Eiropas reģions Cisco versijā: Beļģija, Dānija, Igaunija, Somija, Grenlande, Islande, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija, Zviedrija, Andora, Kipra, Francija, Franču Polinēzija, Grieķija, Izraēla, Itālija, Malta, Portugāle, Reinjona, Spānija, Īrija un Lielbritānija.

09.04.2013

Выберите услугу
Сумма оплаты
EUR
Имя, Фамилия
Э. почта