Žurnāls "Transport and Telecommunication": jaunie horizonti | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Žurnāls "Transport and Telecommunication": jaunie horizonti

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/u0-neu-d4-67baf0c22ea824cca33059a32fcad9f3pimgpsh_fullsize_distr.jpg?itok=JBPU5wro

Transporta un sakaru institūts ir viena no retajām privātajām augstākās izglītības iestādēm, kas lielu uzmanību pievērš aktīvai zinātniskajai darbībai. Pateicoties tam, 2013. gadā kompānijas Technopolis starptautiskā ekspertu grupa Transporta un sakaru institūtu  iekļāva Latvijas labāko zinātnisko institūciju skaitā.

Institūts ne tikai aktīvi realizē dažādus nacionāla un starptautiska līmeņa projektus, organizē ikgadējas konferences un  gatavo doktorantus telemātikas un loģistikas jomā, bet izdod arī savu žurnālu - Transport and Telecommunication. Pašlaik tas attīstījies par starptautisku žurnālu angļu valodā,  kuru publicē 4 reizes gadā.  Žurnāla rakstus indeksē vairāk nekā 20 bibliogrāfiskās datubāzes, tostarp arī izdevniecības ELSEVIER daudznozaru zinātnisko publikāciju bibliogrāfiskās un citēšanas informācijas datubāze SCOPUS.

Saskaņā ar jaunākajiem portāla SCIMAGO (http://www.scimagojr.com/) datiem (portāls apkopo analītisko informāciju par SCOPUS datu bāzes žurnāliem),  mūsu žurnāls pēc svarīgākajiem žurnāla kvalitātes rādītājiem ievērojami uzlabojis savas pozīcijas un uzrāda pozitīvu izaugsmes dinamiku.

Pēc SCOPUS klasifikācijas žurnālā publicētie raksti attiecināmi uz datorzinātnēm un inženieriju.  Sadaļā „Datorzinātne” žurnāls ir uzlabojis savus radītājus un pārgājis kategorijā  Q3, bet „Inženierija” - kategorijā Q2.  

Saskaņā ar  SCIMAGO datiem, ievērojami pieaudzis žurnāla citēto rakstu skaits no ārējiem avotiem, kā arī samazinājies to rakstu skaits, kuri ne reizi nav tikuši citēti. 

Tas liecina par pozitīvu žurnāla attīstības dinamiku, kā arī par zinātniskās sabiedrības intereses pieaugumu par žurnālā publicētajiem rakstiem.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts