Zinātņu un attīstības prorektors | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Zinātņu un attīstības prorektors

Zinātņu un attīstības prorektore
Dr.Sc.Ing. Irina Jackiva
Tālrunis: + 371 67 100 544
Fakss: +371 67 100 535
E-pasts: Jackiva.I@tsi.lv
Adrese: Lomonosova ielā 1, Rīgā, LV-1019, Latvija

Cienījamie “Transporta un sakaru institūta” viesi!

Mēs esam priecīgi prezentēt Jums Transporta un sakaru institūta esošās akadēmiskās un zinātniskās laboratorijas. Mēs pievēršam lielu uzmanību laboratoriju infrastruktūras attīstībai, lai dotu iespēju studentiem un personālam veikt zinātnisko un praktisko darbu ar modernākajām programmatūrām un aparāttehnoloģijām.
 
2013. gadā sekmīgi tika pabeigts infrastruktūras attīstības projekts ar nosaukumu “IKAR” (Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas kā vienots Transporta un sakaru institūta akadēmiskais resurss). Mums tas prasīja 3 gadus un vairāk nekā 1 479 586 LVL, lai atjauninātu esošo infrastruktūru un ieviestu jaunas pētījumu un akadēmiskās vienības. “IKAR” projekta ietvaros tika izveidots Telekomunikāciju, elektronikas un robotikas centrs, kas ietver 9 jaunas laboratorijas. “Cisco Networking Academy” tika iegādāts jaunākais tīklošanas aprīkojums, kas ļauj iet kopsolī ar modernajām tīklošanas tehnoloģijām un sagatavot kvalificētus speciālistus. Lietišķo programmatūru sistēmām ir jauna programmatūra, kas tiks izmantota akadēmiskajiem un pētniecības nolūkiem.
   
No dažādiem izplatītājiem, piemēram, MathWorks, AutoDesk, IBM, StatSoft un daudziem citiem tika iegādātas vairāk nekā 290 licences. APAC (Akadēmiskais profesionālais aviācijas centrs) tika aprīkots ar Airbus 320 apkopes simulatoru un atbilstošu programmatūru un aparatūru. Tas dod iespēju padarīt nākamo speciālistus izglītošanu tuvāku reālās dzīves situācijām un reālās dzīves gaisa kuģu apkopes procedūrām.
 
Viss iepriekš minētais ļauj mums apgalvot, ka mūsu akadēmiskā un pētniecības infrastruktūra ir viena no modernākajām un inovatīvākajām Latvijā. Taču mēs saskatām virkni izaicinājumu nākotnē un tieši tādēļ mēs nepārtraukti atjaunināsim visu mūsu infrastruktūru, lai nodrošinātu studentiem un personālam iespēju apgūt jaunākās zinātniskās un akadēmiskās tendences.

Zinātņu un attīstības vicerektore
Dr.Sc.Eng., profesore Irina Jackiva

The academic staff elected in academic positions in scientific institutions

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts