Zinātnieku nakts TSI! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Zinātnieku nakts TSI!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/047.jpg?itok=ga5JrIh4

Iepazīsties ar zinātnes, izgudrojumu un eksperimentu pasauli!

2014. gada 26. septembrī Transporta un sakaru institūts (TSI) kļuva par ikgadējās Eiropas Zinātnieku nakts dalībnieku. Pasākums risinājās vairāk nekā 230 Eiropas pilsētās!

„Zinātnieku Nakts” ir vienīgā nakts gadā, kad visi interesenti var iepazīties ar zinātnes, izgudrojumu un eksperimentu pasauli! Šī gada tēma bija „Kristalogrāfija. Gaisma”.

TSI aicināja viesus apmeklēt TSI jaunākās laboratorijas: fizikas laboratoriju, šķiedru optikas sistēmu (telekomunikāciju) laboratoriju un aviotrenažieri.

Apmeklētāji varēja izmērīt gaismas ātrumu, izpētīt Ņūtona gredzenus, iepazīties ar gaismas izstarojumu un informācijas pārraidi, kā arī noskaidrot kas ir reflektometrs un spektroanalizātors, izpētīt LED gaismas diodu un LD lāzeri, kā arī veikt eksperimentus ar šķiedru optikas sensoru.

Lielu interesi „Zinātnieku naktī” izraisīja radošā darbnīca „Ēnu teātris”, kur visi interesenti varēja kļūt par „aktieriem” un „režisoriem”, veidojot siluetus un pat veselus stāstus. Visa vakara garumā apmeklētājus gaidīja aizraujošas viktorīnas un konkursi!

„Zinātnieku naktī” 2014. gada 26. septembrī Transporta un sakaru institūtu (TSI) apmeklēja vairāk nekā 500 viesu – skolēni un skolotāji, vecāki un vienkārši interesenti.

Pierakstījās veselām grupām, brauca ar autobusiem! Pašam jaunākām apmeklētajam bija tikai 2 gadiņi!  

Eiropas „Zinātnieku nakts” TSI ir notikusi! Vadības un mārketinga departamenta vārdā izsākām lielu pateicību visiem tiem, kas vadīja prezentācijas un strādāja ar apmeklētājiem, visiem tiem, kas pieklājīgi un korekti atbildēja uz jautājumiem, kuru bija ļoti daudz, visiem tiem, kas non-stop režīmā strādāja veselas 3,5 stundas:

Igoram Ļaksam,

Vitālijam Vasiļevskim,

Aleksejam Pilipovecam,

Aleksandram Krajņukovam.

Izsakām lielu pateicību akadēmiskā personāla pārstāvim, tam, kas uzņemas „krustuguni” saskarsmē ar skolotājiem un skolu pārstāvjiem:

Irinai Jackivai.

Liels paldies arī mārketinga departamenta darbiniekiem – par organizēšanu, sagaidīšanu, koordinēšanu un viesu anketēšanu, par patīkamu, korektu un kompetentu saskarsmi ar potenciāliem klientiem, par to, ka bija NO paša sākuma LĪDZ pašām beigām:

Martai Voicanei,

Innai Vertļinai-Kovaļskai,

Anastāsijai Ariko,

Viktorijai Vasiļjevai,

Tatjanai Meļņikovai,

Ksenijai Vikļukai.

LIELS PALDIES VISIEM!!!

MĒS TO IZDARĪJAM!!!

 

 

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts