Zinātne, tehnoloģijas, inovācijas - kādi studiju virzieni ir pieprasītākie? | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Zinātne, tehnoloģijas, inovācijas - kādi studiju virzieni ir pieprasītākie?

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/tsi_izstade_skola2020.jpg?itok=9xIgRLmd

Starptautiskā izglītības izstāde Skola 2020 norisinājās no 28. februāra līdz 1. martam, 2020. gada, kurā aktīvu dalību ņēma arī Transporta un sakaru institūts (TSI). Kopā izstādē piedalījās 105 izglītības iestādes un organizācijas no 14 valstīm, un izstādi apmeklēja vairāk nekā 20 tūkstoši cilvēku.

TSI devīze bija Zinātne, tehnoloģijas, inovācijas, kas arī ļoti spilgti atspoguļojās stenda dizainā un saturā - dažādi roboti, 3D printeris, studentu veidoti inovatīvi risinājumi un, protams, led gaismu maģija! Izstādes apmeklētājiem bija arī iespēja satikt mūsu studentus un pasniedzējus, kā arī šogad pirmo reizi izstādē piedalījās mūsu talismans robots NAO, kas apmeklētāju vidū izraisīja lielu sajūsmu. Talismans NAO ar prieku uzņēma kopbildes ar visiem apmeklētājiem, dāvinot saldus piemiņas suvenīrus!

Visvairāk apmeklētāju TSI stendā bija no Rīgas, Tukuma, Siguldas, Daugavpils un Venstpils pilsētām. Skolēni vislielāko interesi izrādīja no Rīgas Valsts tehnikuma, Rīgas 88. un Juglas vidusskolas, Rīgas Valsts 1., 2. un 3, ģimnāzijas, kā arī no Rīgas 22., 33., 49., 71., 74., 75., 96. vidusskolām un Rīgas Imantas, Klasiskās ģimnāzijas un  Ķengaraga vidusskolām. Aptaujas anketu rezultāti parāda, ka jauniešus visvairāk interesē studijas IT, robotikas, loģistikas, biznesa un vadības zinātnē. Līdzās skolēniem, TSI stends izraisīja lielu interesi arī pedagogiem un karjeras konsultantiem, lielākais apmeklējums bija tieši no Rīgas un Liepājas pilsētām.

Jau pavisam drīz – 24. aprīlī būs iespēja pirmo reizi piedzīvot TSI atvērto durvju dienu tiešsaistē, kuras laikā būs ne tikai iespēja uzzināt daudz jauna un gūt praktiskas iemaņas attālināti, bet arī uzdot sev interesējošos jautājumus!

Seko līdzi informācijai mūsu mājas lapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Linkedin.

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts