Zinātne – tas ir solis nākotnē! | TSI

Zinātne – tas ir solis nākotnē!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_6735.jpg?itok=24QPFmwt

23. un 24. aprīlī Transporta un sakaru institūtā (TSI) pirmo reizi norisinājās starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Eirāzijas transporta koridors. Tendences.  Stratēģijas. Prakse”.

Konferences viesu vidū bija Tallinas Tehnoloģiju universitātes profesors Gunārs Prause (Gunnar Prause), Viļņas Ģedimina Tehniskās universitātes profesors Ramūnas Palšaitis, Tallinas Tehnoloģiju universitātes lektori Olga Nežerenko un Otts Koppels (Ott Koppel), Bulgārijas Nacionālās un pasaules ekonomikas universitātes pārstāvji Svetla Draganova Cvetkova (Svetla Draganova Tzvetkova) un Petja Vaskova Hristova (Petya Vaskova Hristova), Polijas Nacionālas drošības universitātes profesors Slavomirs Augustins (Sławomir Augustyn) un citi.

Konferences dalībnieki apsprieda problēmas un sasniegumus transporta integrācijas, pilsētas loģistikas, intermodālo transporta sistēmu, kravas transporta, dzelzceļa sistēmu  plānošanas, attīstības un vadības jomās, transporta vadības un administrēšanas sfērā un citās tikpat interesantās jomās.

Šajā pašā laikā institūtā norisinājās arī starptautiskā konference „Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē”, kuras gaitā jaunajiem zinātniekiem, doktorantiem un studentiem bija iespēja prezentēt savus pētījumus, atrast platformu sadarbībai ar kolēģiem un domubiedriem, nostiprināt profesionālos kontaktus, attīstīt un uzlabot komunikācijas prasmes, kā arī iegūt vērtīgu pieredzi dalībai diskusijās tādās sfērās kā elektronika, datorzinātnes, ekonomika, vadības zinātne, transports, loģistika, pedagoģija un psiholoģija.

Dalībnieku vidū bija daudz jauno zinātnieku, doktorantu, aspirantu un studentu no Latvijas un ārvalstu augstskolām, kas nodarbojas ar tehniskajiem, ekonomiskajiem un sociālajiem pētījumiem.

Šogad konferencē piedalījās arī Rīgas 80.vidusskolas skolēni – Sabīne Žavtkēviča, Ņikita Tretinko un Aleksandrs Simkovs. Jaunieši prezentēja savu pētījumu „Tīkla serveru uzstādīšana un to veiktspēja”.

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts