Viesprofesoru lekcijas datorzinātnēs | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Viesprofesoru lekcijas datorzinātnēs

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/sttias_logo-02_0.png?itok=oLwDlfBD

No 30.oktobra Transporta un Sakaru insitūtā (TSI) notiks vieprofesora Neila Rubensa (Japāna) lekcijas datorzinātnēs. Dr Rubens ir Masačūsetsas Tehnoloģijas institūta absolvents, Stenfordas universitātes (ASV) viesprofesors un projektu vadītājs mākslīgā intelekta izmantošanā dažādos ekonomikas sektoros. Viņš ir strādājis kā docents Elektronisko komunikāciju universitātē (University of Electro-Communications Tokijā Japānā, viņam ir ievērojama programmēšanas inženiera darba pieredze biznesa sektorā, kā arī viņš ir startup sectormap.net (Japāna) dibinātājs un vadītājs.

Dr Neil Rubens strādās ar maģistra un doktora programmu studentiem divos studiju kursos - “Big Data Life Cycle” un “Big Data Project: From Data to Product”. Pirmā studiju kursa mērķis ir izpētīt visus lielo datu dzīvescikla etapus. Otrais kurss dod iespēju studentiem izveidot datu produktu, kurss piedāvās koncepcijas un soļus kā datus pārvērst produktā, izmantojot case studies, praktiskos uzdevumus, diskusijas, lasīšanas uzdevumus, analītisko un mašīnmācīšanās rīku ieviešanu.

No 30.oktobra līdz 1.novembrim viesprofesors no Ēģiptes Yasser Moustafa Kamal Abdelmonem Omar Youssef, turpinās lekcijas studiju kursā  “Modern Database Technologies”. Dr Omar Yasser ir asociētais profesors Arab Academy of Science, Technology and Maritime Transport (Ēģipte), pētnieks un pētnieku mentors, vadošais speciālists datu bāžu menedžmenta jomā, kā arī citās datorzinātņu jomās.

No 30.oktobra līdz 1.novembrim turpināsies profesora Aliaksandr Puptsau (Lietuva) lekcijas studiju kursā “Data Structures and Algorithms”. Dr Puptsau ir Eiropas Humanitārās Universitātes profesors (Lietuva) ar vairāk nekā 20 gadu akadēmiskā darba pieredzi datorzinātnēs un 35 gadu pieredzi zinātniskajā darbā, vairāk nekā 100 zinātnisko publikāciju un 20 zinātnisko un mācību grāmatu autors.

Vairāk informācijas par TSI viesprofesoriem var atrast šeit.

Viesprofesori ir uzaicināti sadarboties ar TSI Eiropas Sociālā fonda projekta “Transporta un sakaru institūta akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” (Nr. 8.2.2.0/18/A/011) ietvaros.

Kopumā divu gadu laikā (līdz 2020.gada oktobra beigām) projektā ir paredzēti ieguldījumi 676 083,35 euro apmērā, no tiem Eiropas Sociālā fonda atbalsts veido 574 670,85 euro (85%) un Valsts budžeta finansējums – 101 412,50 euro (15%).

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts