Viesdocētāja Romano Pagliari lekcijas lidostu vadībā | TSI

Viesdocētāja Romano Pagliari lekcijas lidostu vadībā

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/sttias_logo-02_2.png?itok=KOh6HYlN

No 31 janvāra līdz 2.februārim Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisināsies viesdocētāja Romano Pagliari (Lielbritānija) lekcijas lidostu vadībā.

Dr Pagliari ir docētājs aviācijas transporta jomā Cranfield Universitātē, vairāku zinātnisko projektu un pētījumu autors lidostu vadības, transporta ekonomikas un plānošanas jomā un aviācijas nozarē, kā arī daudzu zinātnisko rakstu autors, grāmatu līdzautors.

Kursa mērķis ir dot ieskatu, zināšanas un iemaņas lidostu biznesa vadībā. Kursa saturs skars biznesa attīstības aspektus gan aeronavigācijas jomā, gan ārpus tās. Tas iekļauj, piemēram, lidostu un aviācijas nozares attiecības, mārketingu un komerciālu aktivitāšu attīstību. Studentiem tiks sniegts priekštats par to, kādā veidā ir  izmērāms lidostas biznesa sniegums. Kursā ir iekļauti arī tādi svarīgie politiski aspekti, kā privatizācija, īpašumtiesību modelis un ekonomiskais regulējums.

Nākamā Dr Romano Pagliari vizīte ir plānota 21.-23.februārī.

Dr Pagliari ir uzaicināts sadarboties ar TSI Eiropas Sociālā fonda projekta “Transporta un sakaru institūta akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” (Nr. 8.2.2.0/18/A/011) ietvaros.

Vairāk informācijas par TSI viesprofesoriem var atrast šeit.

Kopumā līdz 2021.gada 31.janvārim projektā ir paredzēti ieguldījumi 676 083,35 euro apmērā, no tiem Eiropas Sociālā fonda atbalsts veido 574 670,85 euro (85%) un Valsts budžeta finansējums – 101 412,50 euro (15%).

31.01.2020.

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts