Vēlos studēt TSI! | TSI

Vēlos studēt TSI!

Kāpēc izvēlēties studijas tieši Transporta un sakaru institūtā?

  • Studē to, kas pašlaik ir aktuālākais! TSI piedāvā studiju programmas pašos pieprasītākajos studiju virzienos.
  • Iegūsti respektablu diplomu! TSI izsniedz valsts izglītības diplomu, kas ir atzīts gan Eiropā, gan visās pārejās pasaules valstīs. Kopš 2005. gada institūts izsniedz Eiropas komisijas apstiprinātu diploma pielikumu ("Diploma Supplement") – dokumentu, kas apliecina mūsu augstākās mācību iestādes akadēmisko un profesionālo programmu Eiropas līmeņa kvalitāti.
  • Studē tur, kur tev ērtāk! Studējot TSI vari izvēlēties sev ērtāko vietu – valsts galvaspilsētu Rīgu vai otru lielāko pilsētu Latvijā – Daugavpili, kā arī tiek piedāvāta iespēja studēt tālmācībā – no jebkuras pasaules vietas, kur ir pieejams Internets.
  • Maksā mazāk vai studē bez maksas! Pašiem apdāvinātākajiem reflektantiem TSI piedāvā personificētas atlaides un budžeta vietas, konkursa kārtā institūta partneri mūsu studentiem piešķir stipendijas. Turklāt, institūta piedāvātā elastīgā atlaižu sistēma ļauj daudziem par studijām maksāt mazāk.
  • Ceļo pa Eiropu! Pateicoties ERASMUS programmai, vienu studiju semestri Tu vari studēt kādā no ārvalstu TSI sadarbības augstskolām vai iziet praksi savā specialitātē vienā no Eiropas savienības valstīm.
  • Izklaidējies ar draugiem! TSI studentu dzīve ir pilna ar spilgtiem un aizraujošiem pasākumiem! Pievienojies arī Tu!

 

Vēlies pieteikties studijām TSI? Aizpildi reflektantu reģistrācijas anketu!

TSI absolventi var pieteikties turpmākajām studijām Studiju daļā.

Uzzini vairāk par TSI uzņemšanas kārtību un studiju maksu

Labprāt atbildēsim uz jebkuru jautājumu par studijām TSI – šeit Tu atradīsi mūsu kontaktus!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts