Veiksmīgi aizvadīts TSI Robotikas turnīrs 2019 | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Veiksmīgi aizvadīts TSI Robotikas turnīrs 2019

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_7141.jpg?itok=3b_YGLBk

2019. gada 14. decembrī Transporta un sakaru institūtā (TSI) veiksmīgi tika aizvadīts 13. Latvijas robotikas čempionāta otrais posms. Šogad turnīrs pulcināja 53 robotikas komandas un 264 robotikas inženierus un tehniskās jaunrades klubu pārstāvjus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Turnīrā divās kategorijās un četrās disciplīnās (“Līnijsekošana”, “Labirints”, “Folkreiss” un “Sumo”) piedalījās 271 robots. Tas ir jauns mūsu turnīra apmeklētības rekords!

Kā ierasts mūsu turnīrs norisinājās Ziemassvētku noskaņās. Turnīra atklāšanas ceremonijā piedalījās robots NAO, kurš sveica visus dalībniekus un pateicās robotikas klubu vadītājiem un skolotājiem par ieguldīto darbu. Kā īpašais viesis turnīra apbalvošanas ceremonijā piedalījās uzņēmuma Start IT izglītības fonda izpilddirektore Evija Celma. Turnīra ietvaros tradicionāli notika izglītojoši - izklaidējošie pasākumi, konkursi un balvas, kuros bija iespēja piedalīties ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī viesiem!

Ar atzīstamiem panākumiem turnīrā startēja arī TSI Robotikas komanda. Kopumā tika izcīnītas 7 godalgotas vietas. Disciplīnās “Lego Folkreiss” un “Lego Labirints” mūsu komandu dalībnieku roboti ieņēma visas godalgotās vietas. Šķēršļu trasē visvairāk apļu spēja sasniegt un 1. vietu izcīnīt Artemija Makarova uzbūvētais robots, bet 2. un 3. vietas ieņēma Otto Vaškevičs un Deniss Gostevs. Visātrāk atrast izeju no labirinta un iegūt 1.vietu spēja Germana Litvjakova robots. Alberta Kurto un Vadima Karpenkova būvētie roboti ieguva 2. un 3. vietas. Disciplīnā “Lego līnijsekošanas” 1. vietu ieguva Danila Spica.

 

Visus turnīra rezultātus var aplūkot ŠEIT

 

Transporta un sakaru insitūts izsaka lielu paldies turnīra galvenajam organizatoram Igoram Ļaksam, kā arī sadarbības partnieriem un atbalstītājiem - Robotu skola, Academy of Young Engineers, Starptautiskā inovāciju skola, Mikrotik, iRobot, Robotiem.lv, Mans Robots, VISMA, DYNATECH, Tieto, VAS Elektroniskie sakari, DomaGroup un Emergn.

Īpašu paldies vēlamies izteikt Start IT, C.T.Co, ABB un Robologic, kuri dalībniekus iepriecināja ar īpašām un individualām balvām!

 Paldies Jums!

 

Par palīdzību turnīra organizēšanā un aizvadīšanā izsakam lielu pateicību - Matīsam Dambītim, Edgaram Bajarunam, Beatai Šargai, Ģirtam Čamanim, Artjomam Ivanovam, Artjomam Moskaļovam, Danielam Vabeļam, Pjotram Fedotovam, Erikam Mahotkinam, Edgaram Šoblinskam, Robertam Dedelim, Kimam Caunītim, Vladislavam Zimņikovam, Edgaram Skroudim, Mārtiņam Zemlītim, Ivanam Gercenam, Julijai Ustimenko, Arkadiy Ponomarenko un Artūram Avotiņam.

Sveicam visus uzvarētājus un sakām sirsnīgu paldies visiem turnīra dalībniekiem!

Uz tikšanos nākamgad!

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts