Vasaras skola jauniešiem - K.I.D 2015 | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Vasaras skola jauniešiem - K.I.D 2015

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/u0-neu-d1-cfa8db0ff910555a3dbb38790318c058pimgpsh_fullsize_distr.jpg?itok=mchkQ6fO

K.I.D 2015 – Level Up: augšup pa dzīves labirinta kāpnēm

Kā pēc skolas beigšanas noteikt dzīves stratēģiju? Kā ienākšanu pieaugušajā dzīvē padarīt mazāk sāpīgu? Kas jāzina un jāņem vērā, izvēloties turpmākās mācības? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildēs jauniešu projekta „Level Up: augšup pa dzīves labirinta kāpnēm” organizatori. 

Piedalīties projektā tiek aicināti vecāko klašu skolēni un jaunāko kursu studenti vecumā no 15 līdz 22 gadiem.

 Vasaras nometne norisināsies Vecpiebalgā, Latvijā, no 2015.gada 31.jūlija līdz 07.augustam.

Pasākuma valoda – krievu.

Tiem, kas vēlas piedalīties nometnē, līdz 2015.gada 28.jūlija plkst. 23:59 jāaizpilda reģistrācijas anketa.

Maksa par dalību nometnē – 50 EUR. Organizatori dalībniekiem nodrošina bezmaksas dzīvošanu, ēdināšanu un transportu no Rīgas līdz nometnes norises vietai un atpakaļ. Gadījumā, ja jūs ļoti vēlaties braukt uz vasaras skolu, bet nevarat savākt norādīto summu, lūdzu, vērsieties personīgi pie vasaras skolas vadītāja Dmitrija Bočarova.

Projektu atbalsta: jauniešu organizācija „Kultūra. Iecietība. Draudzība” (Latvija) un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. 

Jautājumu gadījumā, lūdzu, vērsieties pie projekta koordinatora Dmitrija Bočarova, zvanot uz tālruņa numuru: 29 622 457 vai rakstot uz e-pastu: bocharov@latnet.lv 

 Vairāk informācijas par projektu atradīsiet šeit.

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts