Uzmanību! Konkurss! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Uzmanību! Konkurss!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_104505239.jpg?itok=V_1B5aUe

Uzmanību! Nenokavējiet!

Konkurss! Konkurss! Konkurss!

Radio MIX FM 102, 7 un Accenture Latvia piedāvā institūta studentiem piedalīties konkursā  "Atrodi savu Panākumu ciparu”.

Mēs dzīvojam apbrīnojamā laikā, kad informācijas tehnoloģijas maina apkārtējo pasauli mūsu acu priekšā. Vēl nekad mūsu civilizācijas vēsturē pārmaiņas nav notikušas tik strauji. Kā var neatpalikt no progresa, kā var iemācīties izmantot jaunākas tendences savā biznesā? Uz visiem šiem jautājumiem cenšas atbildēt populārais raidījums „Panākumu cipars” - Mix Media Group un Accenture Latvia kopīgais projekts.

Vasaras brīvlaikā studentiem būs unikāla iespēja ne tikai vien piedalīties programmas veidošanā, bet arī kļūt par vienu no programmas vadītājiem. Kandidātu atlasi veic Accenture Latvia pārstāvji konkursa kārtībā.

Dalībai konkursā ir nepieciešams vien uzrakstīt īsu eseju par tematu „Kā informāciju tehnoloģijas mainīs mūsu pasauli tuvāko 5 gadu laikā”. Darbus latviešu vai krievu valodā lūgums sūtīt elektroniski uz karina.innus@accenture.com vai radio@mixfm.lv. Lūgums uzrakstīt arī savu kontaktinformāciju.

Esejas var sūtīt līdz 7. jūlijam ieskaitot. Konkursa rezultāti tiks publicēti MixNews.lv mājas lapā 11. jūlijā un uzvarētāji iegūs iespēju piedalīties radio MIX FM 102, 7 raidījuma „Panākumu cipars” veidošanā, ka arī kļūt par tās vadītājas asistentu.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts