Un atkal JAVA kursi – ar jaunu pasniedzēju! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Un atkal JAVA kursi – ar jaunu pasniedzēju!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_469389989_0.jpg?itok=S3BxCihq

Transporta un sakaru institūts (TSI) piedāvā JAVA valodas programmēšanas kursus pieredzējuša pasniedzēja un speciālista programmatūras iztrādes un Java tehnoloģiju jomā -Dimitrija Fedotova vadībā.

Jebkura programmēšanas valoda ir instruments, kas radīts, lai risinātu noteikta spektra uzdevumus. Pastāv ļoti šauras specializācijas valodas, kuras tiek izmantotas tikai noteiktā sfērā, bet ir arī tādas, kuras ir plaši ienākušas mūsu dzīvē.

JAVA valodā rakstītās programmas ir atrodamas it visur: personālajos datoros, datu centros, spēļu konsolēs, zinātniskajos superdatoros,  mobilajos telefonos un planšetdatoros, serveros un internetā, kā arī viedkartēs un dažādās iebūvējamajās sistēmās.

Mēs piedāvājam Jums iepazīt JAVA - vienu no populārākajām programmēšanas valodām pasaulē, un uzsākt darba tirgū šobrīd ļoti pieprasīta – JAVA speciālista ceļu.

Nodarbību laikā mēs ne tikai trenēsimies JAVA valodas programmēšanā, bet arī izskatīsim dažādas programmu izstrādes un atkļūdošanas tehnikas.

Papildus valodas pamatiem Jūs lieliski orientēsieties dokumentācijā un piemēros, kas palīdzēs Jums pārliecinoši ķerties pie salīdzinoši sarežģītu programmu rakstīšanas JAVA valodā.

Nodarbību forma: “meistarklase” – pirmo nodarbības daļu pasniedzējs demonstrē noteikta uzdevuma risinājumu, bet audzēkņi atkārto šīs darbības. Otrā nodarbības puse ir pilnībā veltīta patstāvīgajam darbam.

Šis kurss turklāt satur arī rekomendācijas patstāvīgai JAVA valodas apguvei mājās.

 

Par pasniedzēju: Dimitrijs Fedotovs – programmnodrošinājuma arhitekts ar vairāk nekā 20 gadu ilgu darba stāžu programmnodrošinājuma izstrādes jomā un ar starptautisku pieredzi (Vācija, Anglija, ASV). Ikdienā praktizējošs speciālists vienā no lielākajām Latvijas kompānijām - C.T.Co. Tieši strādā ar JAVA tehnoloģijām jau no 2000.gada.

Kursa sākums: 22.februārī

Informācija un reģistrācija kursiem šeit
Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts