TSI žurnāls „Transport and Telecommunication” ir pieņemts iekļaušanai ESCI datubāzē

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_44191627_1.jpg?itok=jyTNzvHa

Esam priecīgi paziņot, ka Transporta un sakaru institūta (TSI) žurnāls „Transport and Telecommunication” ir pieņemts iekļaušanai „Emerging Sources Citation Index (ESCI)” datubāzē.

„Emerging Sources Citation Index (ESCI)” – ir neatkarīgs žurnālu indekss, kurā ir iekļauti žurnāli no ātri augošiem zinātniskajiem reģioniem. Indekss tiek uzskatīts par „inkubatoru” žurnāliem, kas pretendē uz iekļaušanu „Web of Science – Core Collection”. Šādi žurnāli vispirms nokļūst ESCI, bet pēcāk tiek izskatīti „Science Citation Index”, „Social Sciences Citation Index”, „Arts & Humanities Index”.

TSI žurnāla iekļaušana šajā indeksa ir uzskatāma par sasniegumu un augstākā mēra atzinību zinātniskajam darbam, ko ir paveicis institūts. 

Zinātnisko žurnālu ESCI citēšanas indekss – tas ir kompānijas „Thomson Reuters” projekts kopš 2015.gada, bet no 2017.gada projektā ir iesaistījusies arī kompānija „Clarivate Analytics”.

Žurnālu „Transport and Telecommunication” kopš 2008.gada izdod Transporta un sakaru institūts ( ISSN 1407-6160, ISSN 1407-6179).

Vairāk informācijas par žurnālu un tā elektronisko versiju iespējams iegūt ŠEIT.

 

 

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts