TSI Zinātņu un attīstības prorektore prof. Irina Jackiva kļūst par Eiropas Transporta pētniecības institūtu konferences (ECTRI) valdes priekšsēdētāja vietnieci | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI Zinātņu un attīstības prorektore prof. Irina Jackiva kļūst par Eiropas Transporta pētniecības institūtu konferences (ECTRI) valdes priekšsēdētāja vietnieci

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/ectri.jpg?itok=cs3eHfZE

TSI ar prieku paziņo par jaunumiem un sveic Institūta zinātņu un attīstības prorektori prof. Irinu Jackivu ar stāšanos Eiropas Transporta pētniecības institūtu konferences (ECTRI) valdes priekšsēdētāja vietnieces amatā 2019. gada 27. janvārī.

Eiropas Transporta pētniecības institūtu konference (ECTRI) ir starptautiska bezpeļņas asociācija, kas tika dibināta 2003. gada aprīlī, apvienojot vadošos multimodālo transporta pētniecības centrus visā Eiropā, lai attīstītu un pilnveidotu pētniecību transporta nozarē. Šobrīd organizācijā ir pārstāvēti 28 transporta pētniecības institūti un universitātes no 21 Eiropas valsts, apvienojot vairāk nekā 4000 transporta nozares pētniekus.

TSI aktīvi piedalās transporta nozares pētniecībā un attīstībā, kā arī pilnveido un stiprina starptautisko sadarbību šajā jomā.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts