TSI – virsotnē! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI – virsotnē!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/shutterstock_117857620_0.jpg?itok=3hD93QG1

Šī gada sākumā tika publicēts pasaules līmeņa pētniecisko organizāciju, kas darbojas Latvijā,  saraksts. Šī reitinga rezultāti kļuva par sensāciju! 15 Latvijas labāko zinātnisko institūtu vidū ierindojās TSI kā vienīgā privātā augstskola, kas veic pētniecisko darbību inženierzinātņu un datorzinātņu sfērā.

Un lūk – jauns, godam pelnīts sasniegums!

Šajā gadā Transporta un sakaru institūts pēc „Latvijas Avīzes” reitingu rezultātiem panācis teicamus rezultātus, ieņemot 2.vietu Latvijas privāto augstskolu vidū!

TSI potenciāls un aktivitāte ir ļāvusi mums izdarīt strauju izrāvienu daudzos  rādītājos. Rezultāts – 5.vieta mūsu galvaspilsētas visu augstskolu kopējā reitingā.

Augstskolas akadēmiskā reputācija – tas ir īpašs lepnums!

Pēc akadēmiskā personāla ar doktora grādu skaita mēs esam ieņēmuši 1.vietu Rīgas augstskolu un 2.vietu Latvijas augstskolu vidū!

Sveicam mūsu akadēmisko un administratīvo personālu, valdi un rektorātu, studentus un doktorantus, izsakām pateicību par nerimstošo tiekšanos uz priekšu, par ikdienas ieguldījumu augstākajā izglītībā un radošo pašatdevi.

Tā ir liela uzvara un kopīgs sasniegums!

Vēlam viesiem mums, TRANSPORTA UN SAKARU INSTITŪTAM, turpmāku ražīgu darbību, veiksmīgu attīstību un jaunas uzvaras!

Mēs lepojamies - mēs esam TSI!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts