TSI studentu ekskursija uz starptautisko lidostu “Rīga” | TSI

TSI studentu ekskursija uz starptautisko lidostu “Rīga”

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/dsc_0409a.jpg?itok=L34S4XIU

TSI Vadībzinātņu  un ekonomikas, kā arī Transporta un loģistikas fakultāšu 3.kursa studenti pagājušajā nedēļā apmeklēja starptautisko lidostu “Rīga”.

Lidostu daudzi mēdz dēvēt par “pilsētu pilsētā” un starptautiskajiem vārtiem uz Latviju. Šeit visu diennakti kūsā dzīvība, nepārtraukti darbojas dienesti un nodaļas, kas nodarbojas ar gaisa pārvadājumiem, gaisa kuģu apkalpošanu, aviolaineru pacelšanos un nolaišanos.

Studenti iepazinās ar galveno dienestu un departamentu darbu, paviesojās telpās, kur parastie apmeklētāji netiek ielaisti, izbrauca uz perona, vēroja gaisa kuģu apkopes un lidlauka virsmu tehnikas darbu, apmeklēja VIP zāles. Jaunieši uzzināja daudz ko interesantu par lidostas darbu kopumā, par tās attīstību, aviokompānijām, menedžeru un apkalpojošā personāla darba īpatnībām.

Studentiem ļoti patika VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” valdes locekļa Artūra Saveļjeva uzstāšanās par starptautiskās lidostas “Rīga” attīstības perspektīvām, par  Transporta un sakaru institūta profesionālo maģistra programmu “Aviācijas vadība” un studiju kursu īpatnībām.

Tika uzdots daudz jautājumu par turpmākām darba iespējām un iespējamo karjeru aviācijas nozarē.

Ekskursijas dalībnieki izsaka pateicību starptautiskās lidostas “Rīga” pārstāvjiem par tik augsta līmeņa pasākuma organizēšanu.

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts