TSI students ir kļuvis par «Exigen Services Latvia» stipendiātu

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/exigen_services_0_0_0.jpg?itok=c3K2CqMD

Uzņēmuma «Exigen Services Latvia» un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonda ikgadējā stipendiju konkursā izvēlēti seši izcilākie informācijas tehnoloģiju (IT) studenti no sešām Latvijas augstskolām, kuri 2017./2018. studiju gadā saņems stipendijas gan teicamo sekmju dēļ, gan arī tādēļ, ka ir pierādījuši motivāciju studēt IT. Stipendiju kopējā summa – 9000 EUR, bet katrs students no 2017. gada septembra līdz 2018. gada jūnijam saņems 1500 EUR jeb 150 EUR mēnesī.

Šogad no Transporta un sakaru institūta (TSI) stipendiju saņems Eduards Arefjevs, Datorzinātņu un Telekomunikāciju fakultātes 4.kursa students.

Atzinīgi, ka stipendiju ieguvējus vieno spēcīga motivācija apgūt programmēšanu un citus ar informācijas tehnoloģijām saistītus tematus un viņi ir arī sabiedriski aktīvi. Tā, piemēram, Eduards Arefjevs aizvien meklē jaunas iespējas papildināt savas zināšanas dažādos starptautiskos kursos un konferencēs. Lai dažādotu Latvijas IT jomas speciālistu zināšanas, viņš ārpus studiju laika apguvis vairākas programmēšanas valodas, un stipendija viņam ļaus vairāk koncentrēties uz attīstību. «Stipendija nozīmē ne tikai augstskolas un uzņēmuma atzinību, bet pārliecību, ka Latvijā vajag stiprus programmētājus,» uzskata Eduards. Pēc augstskolas absolvēšanas viņš plāno turpināt tālmācībā apgūt dažādus kursus, ko piedāvā pasaules universitātes.

Transporta un sakaru institūts (TSI) no sirds sveic Eduardu ar uzvaru stipendiju konkursā!

Novēlam aizvien jaunas uzvaras un sasniegumus profesionālajā lauciņā!

 

«IT joma ir strauji augoša un dinamiska. Lai kļūtu par izcilu IT speciālistu, nemitīgi jāizaicina savas zināšanas, paplašinot intelektuālo un profesionālo kompetenci ne tikai studiju laikā, bet visu dzīvi. Tāpēc līdzās labām sekmēm vienlīdz svarīga ir arī studentu mērķtiecība, motivācija un pašatdeve – īpašības, kas palīdz koncentrēties mērķiem un panākt pozitīvu rezultātu. Atbalsts jaunajiem speciālistiem ir ļoti nozīmīgs, un mēs esam gandarīti par iespēju ik gadu ieguldīt jaunajos IT talantos, tā motivējot viņus izkopt savu potenciālu un uzsākt profesionālo karjeru,» saka «Exigen Services Latvia» valdes priekšsēdētāja vietnieks Uldis Smilts.

Studenti, kuri vēlas sniegt ieguldījumu Latvijas IT jomā, ir jāatbalsta, lai nezaudētu motivētus jaunos speciālistus. Ieguldījums jauniešu attīstība ir tālredzīga un ilgtspējīga rīcība, lai Latvija kļūtu par vadošu Eiropas valsti IT jomā, uzskata «Exigen Services Latvia».  

 

 

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts