TSI studenti kļuvuši par Maskavas pilsētas domes stipendiātiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/1391841.jpg?itok=eO_T5-0M

24.oktobrī Rīgā, Maskavas Namā norisinājās programmas “Maskavas mēra stipendija” pārraudzības padomes sēde, kurā tika izskatīti 2016/2017. mācību gada vasaras sesijas rezultāti.

Atgādināsim, ka pārraudzības padomes sēdes tiek aizvadītas divas reizes gadā – apkopojot vasaras un ziemas sesijas.

Šogad par programmas stipendiātiem kļuva Transporta un sakaru institūta (TSI) Transporta un loģistikas fakultātes studenti – Anastasija Krivaščokova, Marija Siliņa, Darja Popova, Leonora Černišenko, Dana Jermakova, Anastasija Šabanova, Anastasija Skačkova un Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes students Ričards Dzenis.

Sirsnīgi sveicam jauniešus un novēlam turpmākas sekmes un sasniegumus!

Programmas realizācijai katrā valstī ir izveidota pārraudzības padome, kuru veido  izglītības un kultūras darbinieki, sabiedriskie darbinieki un politiķi, Rīgas Pareizticīgo baznīcas pārstāvji, municipālo organizāciju pārstāvji, uzņēmēji utt.

Sēdes sagatavošanas procesa laikā padomes locekļi izvēlas kandidātus no krievvalodīgo studentu vides, kuri būtu cienīgi saņemt stipendiju. Galvenais kritērijs – studijas krievu valodā, labas sekmes, sabiedriskā aktivitāte un studenta materiālais stāvoklis.

“Gribētos atzīmēt, ka jaunieši, kas pēc vasaras sesijas rezultātiem saņēma stipendiju, ir vienkārši lieliski. Ļoti jauka un aktīva jaunā paaudze,” atzīmēja SIA “Starptautiskā konsaltinga aģentūra” ģenerāldirektore Nellija Kedrova.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts