TSI studenti apmeklē X-Infotech | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI studenti apmeklē X-Infotech

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/x-infotech2.jpg?itok=0_zeT6ga

23. novembrī Transporta un sakaru institūta (TSI) programmas Dabaszinātņu bakalaura datorzinātnēs otrā un trešā kursa studenti kopā ar Datorsistēmu programmatūras katedras vadītāju Irinu Pticinu viesojās kompānijā X-Infotech.

Kompānija X-Infotech (https://www.x-infotech.com/) ir pasaules programmatūras risinājumu nodrošinātājs digitālo identifikācijas dokumentu un viedkaršu izsniegšanai un pārbaudei, kā arī ļoti labs un sens TSI sadarbības partneris.

Uzņēmuma līdzīpašnieks un biznesa attīstības direktors Sergejs Jeļisejevs ekskursijas laikā viesiem izrādīja X-Infotech biroja telpas, iepazīstināja ar kompānijas darbu, attīstību, izmantotajām tehnoloģijām un sniedza studentiem vairākus padomus par to, ko un kā vislabāk mācīties.

Birojā varēja sastapt arī vairākus TSI absolventus, kā arī pašreizējos studentus, kuri otrajā un trešajā kursā savieno mācības TSI ar darbu X-Infotech.

Nākošā studentu grupa uzņēmumā viesojās 30. novembrī, bet 14. decembrī savā jaunajā birojā sagaidīs Datorzinātņu un telekomunikācijas fakultātes pasniedzējus.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts