TSI studente ir izcīnījusi Exigen Services Latvia stipendiju | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI studente ir izcīnījusi Exigen Services Latvia stipendiju

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_6643_0.jpg?itok=AjgVMG2W

Transporta un sakaru institūta (TSI) otrā kursa studente Natālija Paršina visu 2013./2014. akadēmisko gadu saņems stipendiju no Exigen Services Latvia, jo ir atzīta par vienu no daudzsološākiem topošiem informācijas tehnoloģiju (IT) speciālistiem Latvijā. Apsveicam!

IT-uzņēmums Exigen Services Latvia sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fondu šogad konkursa kārtībā stipendijas ir piešķīris pieciem IT jomas studentiem. Bez TSI konkursā piedalījās studenti arī no RTU, Latvijas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Liepājas Universitātes. Viens students no katras augstskolas saņems stipendiju 1000 LVL vērtībā, kas tiek izmaksāta pakāpeniski  10 mēnešu laikā no 2013. gada septembra līdz 2014. gada jūnijam.

„Esam apņēmušies turpināt pērn uzsākto tradīciju ik gadu piešķirt stipendijas perspektīvākajiem IT studentiem, lai tās kalpo kā katalizators viņu izaugsmei, kā arī iedvesmo arvien vairāk jauniešu pievērsties informācijas tehnoloģiju jomai,” stāsta Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētājs Ivars Puksts.

Lēmumu par stipendiju saņēmējiem, vadoties pēc pretendentu sekmēm un motivācijas vēstulēm, pieņēma pārstāvji no attiecīgajām augstākās izglītības iestādēm, RTU Attīstības fonda un uzņēmuma Exigen Services Latvia. Šogad stipendijām tika saņemti 50 pieteikumi, no kuriem aptuveni 20 – no TSI studentiem. Starp tiem, savukārt, komisija izvēlējās Natāliju Paršinu. Vēlreiz apsveicam un novēlam panākumus studijās un turpmākajā karjerā!

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts