TSI studentam Denisam Komaram ir visaugstvērtīgākais rezultāts peldēšanā | TSI

TSI studentam Denisam Komaram ir visaugstvērtīgākais rezultāts peldēšanā

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/6eyofswimmingpesockis.jpg?itok=OrDJhyIf

Ar Jaungada sprintu Jelgavas Specializētajai peldēšanas skolai (JSPS) noslēdzies 2017. gads. Šīs sacensības ir zīmīgas ar to, ka tiek pasniegts kauss ātrākajiem peldētājiem brīvajā stilā 50 metru distancē, paziņoti labākie jaunie peldētāji, kā arī apkopoti aizvadītā gada augstvērtīgākie rezultāti. 2017. gadā visaugstvērtīgāko rezultātu uzrādīja JSPS audzēknis Deniss Komars.

Deniss augstvērtīgāko rezultātu 50 metros brasā uzrādīja Latvijas Republikas sprinta sacensībās 25 metru baseinā, veicot distanci 27,75 sekundēs un izcīnot par to 753 FINA jeb Starptautiskās peldēšanas federācijas akceptētus punktus. «Deniss šobrīd studē Transporta un sakaru institūta 2. kursā, un studijas apvienot ar treniņiem nav viegli, turklāt viņam ir ļoti šaura specializācija – viņš peld tikai brasā. Latvijā brasa peldēšana ir ļoti augstā līmenī, un šobrīd valstī ir četri peldētāji tādā pašā līmenī kā Deniss, tāpēc izsisties ir daudz grūtāk,» vērtē JSPS direktore Zelma Ozoliņa.

No sirds apsveicam Denisu un novēlam arī jaunajā gadā sasniegt tik pat spilgtus rezultātus!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts