TSI – Starptautiskās transporta akadēmijas pilntiesīgs dalībnieks! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI – Starptautiskās transporta akadēmijas pilntiesīgs dalībnieks!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img-20141216-wa0012.jpg?itok=58R8LLh3
http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display/public/editor/news/img-20141216-wa0001_1.jpg?itok=3HokcatC

Satriecoša ziņa!

Šajās dienās Transporta un sakaru institūts (TSI) kļuva par Starptautiskās transporta akadēmijas (International Transport Academy) pilntiesīgu locekli. Šo lēmumu pieņēma akadēmijas locekļu kopīgajā sanāksmē, līdz ar to paverot institūtam milzīgas perspektīvas.

Dalība akadēmijā nozīme savstarpējo apmaiņu ar pieredzi, vadošām idejām, pieejām un praksēm transporta un loģistikas jomā.

Viena no dalības galvenajām priekšrocībām  ir pieeja partneru, projektu un finansējumu datu bāzēm. Tā ir institūta starptautiskās atpazīstamības celšana un iespēja saņemt savu projektu kvalitatīvu analīzi un turpmākās rekomendācijas no starptautiskajiem ekspertiem.

Zīmīgi ir arī tas, ka starptautiskās konferences, ko organizē akadēmija, pastāvīgi pievērš augstākās klases speciālistu, atbalstītāju, investoru un potenciālo partneru uzmanību.

Dalība akadēmijā – tas ir netikai „logs uz Eiropu”, tas ir logs pasaulē, iznākšana uz starptautisko arēnu ar savu zinātnisko potenciālu un pieredzi, iespēja „parādīt sevi” un iegūt vērtīgu pieredzi starptautisko projektu, pētījumu un konferenču dalībā.

Perspektīvu un iespēju pasaule ir atvērta tev, TSI!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts