TSI starp Latvijas 29. Universiādes spēcīgākajām augstskolām volejbolā | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI starp Latvijas 29. Universiādes spēcīgākajām augstskolām volejbolā

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/60840462_854304314968615_7639997098682744832_n.jpg?itok=LE6F01Qg

Jelgavas pilsētas Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sporta bāzēs (Tērvetes ielā 91b un Raiņa ielā 1) 2019.gada 11. un 12.maijā tika organizētas Latvijas XXIX Universiādes sacensības volejbolā vīriešiem un sievietēm. Spēcīgākās komandas gods šogad pienākas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) vīriešu komandai un Latvijas Universitātes (LU) sieviešu komandai.

Sacensībām tika pieteiktas septiņas sieviešu un vīriešu komandas (visas arī startēja), kuras uzrādīja šādus REZULTĀTUS ar šādiem spēlētāju sastāviem:

VĪRIEŠI:

1.vieta – LSPA (K.Kaverskis, R.Lazdiņš, M.Podkalns, R.Pekmans, A.Keišs, A.Zelčs, R. un M.Liniņi, R.Mizāns, J.Janišonis, R.Ozols, R.Ozoliņš, treneris V.Lapiņš);

2.vieta – DU (D.Žolnerovičs, E.Baltacis, S.Nikolajevs, M.Sergejevs, D.Meinerts, L. un Z.Keiši, O.Klopovs, treneris A.Kovaļevskis);

3.vieta – RTU (V.Tinuss, P.Lanka, J.Muižnieks, A.Avdejevs, A.Nazarovs, E.Glāznieks, V.Tolkačovs, A.R.Jāvalds, N.Gauručs, A.Zemnieks, treneri: R.Vilde un M.Žuks);

4.vieta – LLU (E.Jusis, K.Krauze, S.Arājums, S.Kozlovs, E.Āboms, A.Tauriņš, D. un E.Landsbergi, M.Pļavnieks, E.Frīdmanis, A.A.Krams, trenere M.Cīrule);

5.vieta – RSU (T.J.Eglītis, T.T.Zauerhagens, M.Brīze, R.Kudiņš, K.Ķezberis, S.Samahvalovs, T.M.Smilga, A.Soboļevs,  treneris V.Grimailovs);

6.vieta – LU (A.Karašovs, J.Kosnarevičs, R.Otto, K.Lapiņs, R.Jablonskis, K.Sīpols, S.Turlajs, M.Vēveris, J.Jansons, M.Jankovskis, R.Belerts, trenere K.Tene);

7.vieta – TSI (R.Vasjkovs, E.J.Hudjakovs, A.Rubcovs, A.Chernyshev, D.Sičs un spēlējošais treneris V.Markevičs).

 Sīkāk rezultātus vīriešiem skatīt ŠEIT

SIEVIETES:

1.vieta – LU (A.Igale, E.Dolotova, S.Bože, O.Kudrova, L.Liniņa, L.Adeleviča, D.Panfilova, D.Žukauska, G.Vedļa, V.Zimeta, Ī.Zaķe, A.Graudiņa, treneres: O.Bogdanova un K.Tene);

2.vieta – RSU-1 (A.Pētersone, L.Šteinberga, I.Jurjāne, K.Krama, M.Urbāne, E.Smilškalne, V.Hyttinen, M.Strazdiņa, K.Iskorostenska, treneres: I.Minusa un I.Ikauniece);

3.vieta – DU (D.Tarasenko, I.Rubule, M.Čerņavska, E.Bogdanova, E.Freidenfelde, I.Vesna, I.Aļehina, D.Černiševa, M.Rosolaja, treneris A.Kovaļevskis);

4.vieta – RTU (G.Z.Miķelsone, A.Švarca, D.Jakovļeva, J.Tukāne, N.Samsonova, L. un D.Vaišļas, A.Timonina, M.Jansone, S.Granta, D.Kuplova-Oginska, J.Jaunkalne, treneri: S. un A.Cepurīši);

5.vieta – LLU (L.Plāte, K.Dzierkale, K.Upeniece, D.Kirilova, D.Pelša, I.Zommere, A.Vanaga, E.Prokofjeva, J.Kreišmane, E.Rudzīte, trenere M.Cīrule);

6.vieta – LSPA (V.Zatjuļepina, A.Luščika, A.Balcere, A.Buša, A.Jurdža, I.Leite, A.Jermacāne, S.Stepanova, K.Kaupāne, trenere D.Krepša);

Ārpus konkursa /7.vieta – RSU-2/ (A.Teivāne, V.Raubiško, L.Sliede, L.Daškevica, T.Žeņiļenko, E.Gredzena, E.Lapiņa, M.Katinska, J.Moskaļenko, trenere: I.Minusa).

Sīkāk rezultātus sievietēm skatīt ŠEIT

Informāciju sagatavoja:
 Sacensību galvenais tiesnesis A.Cīrulis
Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts