TSI uzņemšana visu līmeņu studiju programmās no 01.07.-31.08.2019. | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI uzņemšana visu līmeņu studiju programmās no 01.07.-31.08.2019.

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/majaslapai_280x186-01_0.jpg?itok=kd5CMxM-

No 1. jūlija, Transporta un sakaru institūtā (TSI) sākas UZŅEMŠANA visu līmeņu studiju programmās 2019./2020. akadēmiskajam mācību gadam. TSI piedāvā 20 studiju programmas gan pilna laika, gan nepilna laika, vakara un tālmācības studiju formās. Ar visām piedāvātajām studiju programmām varat iepazīties šeit.

Šogad pirmo reizi studenti tiks uzņemti jaunā TSI profesionālā bakalaura studiju programmā ROBOTIKA - ar iespēju pieteikties uz apmaksātām studijām uz pilnu studiju laiku.

Savukārt jaunajā profesionālajā maģistra studiju programmā AVIĀCIJAS VADĪBA tiks sagatavoti starptautiska līmeņa uzņēmumu vadītāji vienā no visstraujāk augošajām pasaules nozarēm.

Dokumentu pieņemšana visu līmeņu studijām notiks no 1. jūlija līdz 31. augustam, savukārt iespēja pieteikties stipendijām un atlaidēm, un personificētām atlaidēm līdz pat 100% no studiju maksas, līdz 31.jūlijam. Vairāk informācijas par iestāšanās procesu, stipendijām un atlaidēm šeit

Piesakies studijām klātienē vai iesniedz dokumentus elektroniski – admission.tsi.lv

 

Ja vēl neesi izlēmis vai šaubies par savas profesijas izvēli, aizpildi testu un uzzini sev piemērotāko profesiju 

SĀKT TESTU

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts