Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI Robotikas turnīra rezultāti

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_6021.jpg?itok=RzIoCaJN

2017. gada 16. decembrī Transporta un sakaru institūtā (TSI) veiksmīgi tika aizvadīts ikgadējais robotikas turnīrs. Turnīrs šogad pulcināja 180 robotikas entuziastu un tehniskās jaunrades interešu klubu pārstāvjus!

Turnīrā divās kategorijās un četrās disciplīnās (“Sekošana līnijai”, “Labirints”, “Folkrace” un “Sumo”) piedalījās 180 roboti no 30 komandām (no Rīgas, Jelgavas, Iecavas, Valmieras, Aizkraukles, Ventspils, Kaunatas (Rēzeknes rajons), Maltas (Rēzeknes rajons), Stružāniem (Rēzeknes rajons), Liepājas, Siguldas, Ogres un Preiļiem!

Lai kļūtu pār spilgtu un neaizmirstamu notikumu turnīra ietvaros tradicionāli notika izglītojoši - izklaidējošie pasākumi, konkursi un viktorīnas, kuros bija iespēja piedalīties ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī viesiem.

Turnīrā ļoti sekmīgi startēja TSI robotikas komanda, kuras sastāvā kategorijā “Lego” piedalījās: Artemijs Makarovs (1.vieta disciplīnā “Lego Labirints”), Rihards Ignatavičs (2.vieta disciplīnā “Lego Labirints”), Artēmijs Čudinovs (2.vieta disciplīnā “Lego Folkrace”), Kirils Ivanovs (2.vieta disciplīnā “Lego Sumo”), Antons Minajevs (3.vieta disciplīnā “Lego Līnijsekošana”), Valērijs Koroļs, Mihails Gruzdevs, Romāns Kainovs, Germans Litvjakovs, Daniils Spica, Deniss Gostevs un Gļebs Deņisovs. Kategorijā “Brīvā konstrukcija” - Kirils Raduncevs, Jevgēnijs Lomašenoks, Oļegs Samovarovs, Valērijs Birjukovs, Aleksejs Kružkovs un Araiks Bagdasarjans

 

Turnīra labāko rezultātu apkopojums:

 

Disciplīna “Līnijsekošana”:

1.vieta – Eduards Lipiniks (Preiļu Robotikas klubs)

2.vieta – Linards Šmeiksts, Lauris Šmeiksts (Preiļu Robotikas klubs)

3.vieta – Iļja Isajevs, Iļja Martinovs (Preiļu Robotikas klubs)

Disciplīna “Lego Līnijsekošana”:

1.vieta – Mārtiņš Zemlītis (Siguldas novada Jaunrades centrs)

2.vieta – Rinalds Krastiņš (Siguldas novada Jaunrades centrs)

3.vieta – Antons Minajevs (TSI robotikas klubs)

Disciplīna “Folkrace”:

1.vieta – Aldis Buks (Preiļu Robotikas klubs)

2.vieta – Edīte Meikulāne (Preiļu Robotikas klubs)

3.vieta –  Vladimirs Birjukovs (Preiļu Robotikas klubs)

Disciplīna “Lego Folkrace”:

1.vieta – Pāvels Čerņecovs (Preiļu 2.vidusskola)

2.vieta – Artemijs Čudinovs (TSI robotikas klubs)

3.vieta – Kristīne Zariņa (Robotu skola)

Disciplīna “Lego Labirints:

1.vieta -  Artemijs Makarovs (TSI robotikas klubs)

2.vieta – Rihards Ignatavičs (TSI robotikas klubs)

3.vieta – Daniels Ribalko, Kristīne Folomejeva, Maksims Davidovs (Jelgavas 5.vidusskola”)

Disciplīna “Mini Sumo”:

1.vieta – Laura Buka (Preiļu Robotikas klubs)

2.vieta – Kristaps Soboļevs (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)

3.vieta – Dzintars Straupe (Pirmā programmēšanas skola)

Disciplīna “Lego Sumo”:

1.vieta – Gustavs Bruno Grodzs (Rīgas Angļu ģimnāzija)

2.vieta – Kirils Ivanovs (TSI robotikas klubs)

3.vieta – Gustavs Driķis, Vilnis Lembergs (Siguldas novada Jaunrades centrs)

 

Detalizētākie turnīra rezultāti:

Sumo: https://robotic.tsi.lv/robotic/results/1/sumo

Līnijsekkošana: https://robotic.tsi.lv/robotic/results/1/linefollower

Folkrace: https://robotic.tsi.lv/robotic/results/1/folkrace

Labironts: https://robotic.tsi.lv/robotic/results/1/labyrinth

 

Mēs sakām lielu paldies visiem sponsoriem un līdzorganizatoriem, kuru skaitā bija - “Academy of Young Engineers”, “Accenture”, “Domu Group”, “Robotiem.lv”, ”Argus”, “Starptautiskā inovāciju skola”, “NO GAME”, Go Station, Atlant-TEC, kā arī īpaša pateicība par palīdzību turnīra organizēšanā un aizvadīšanā mūsu studentiem: Aleksandram Prozumeņščikovam, Aleksandram Polginam, Dmitrijam Uritskim, Dmitrijam Gromovam, Jevgēnijam Čačikam, Natālijai Hramenkovai, Artjomam Ivanovam, Olgai Krasnorutskai, Vladam Osjmuškinam, Pjotram Fedotovam, Aleksandram Kiriļenko, Dmitrijam Romanovam, Žanatam Čokinam, Georgijam Tjurinam, Svetlanai Jerjomenko, Anastasijai Vozņakai, Iļjam Laptevam, Danieļam Vabeļam, Arturam Romašonkam, Viktorijai Novikovai un Aleksandram Fjokļinam!

Par mūsu komandas sagatavošanu turnīram izsakām pateicību Robotikas kluba pasniedzējam, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 3.kursa studentam Oļegam Samovarovam!

Sveicam visus uzvarētājus un sakām sirsnīgu paldies visiem turnīra dalībniekiem!

Uz tikšanos nākamgad!

 

Turnīra fotogalerija ir pieejama šeit.

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts