TSI robotikas kluba komandai panākumi Latvijas robotikas čempionāta 2. posmā | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI robotikas kluba komandai panākumi Latvijas robotikas čempionāta 2. posmā

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img-20190129-wa0000.jpg?itok=tvh95UIX

2019. gada 26. janvārī Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā tika aizvadīts trešais Preiļu robotikas čempionāts (PRČ), kas vienlīdz bija arī otrais Latvijas robotikas čempionāta (LRČ) posms.

Šogad sacensībām tika pieteiktas 60 komandas un 355 roboti, kas ir sacensību dalībnieku skaita jauns rekords Latvijas robotikas sacensībās! Sacensībās piedalījās ne tikai pašmāju labākie inženieri, bet arī spēcīgākas Lietuvas un Baltkrievijas komandas.

Viņu vidū ar atzīstamiem panākumiem startēja arī TSI Robotikas kluba komanda. Kopumā  Latvijas robotikas čempionāta ieskaitē tika izcīnītas 6 godalgotas vietas.

LEGO Sumo disciplīnā, kur kā allaž bija vislielākā konkurence līdz finālam spēja aizcīnīties un finālā ļoti spraigā cīņā ar Daugavpils pārstāvjiem 1. vietu izcīnīja Valerija Korola būvētais robots. Lego Folkreiss sacensībās 1. un 2. vietas ieguva attiecīgi Danīla Spica un Antons Minajevs. Bet Lego līnijsekotāju disciplīnā mūsu komanda ieņēma visu goda pjedestālu. 3. vietu ieguva Kirils Ivanovs, 2.vietu ieņēma Danila Spica, bet 1.vietu izcīnīja Valērijs Korols. 

Vairāk pār PRČ sacensību rezultātiem, kā arī foto un video galeriju var iepazīties: http://www.pvg.edu.lv/?page_id=7720

TSI komanda saņēma arī atzinības rakstu no Preiļu domes pār palīdzību un atbalstu Preiļu robotikas čempionāta organizēšanā! Liels paldies TSI robotikas kluba pasniedzējam, Telekomunikācijas, elektronikas un robotikas centra inženierim Igoram Ļaksam par komandas sagatavošanu sacensībām!

Vēlam veiksmi un panākumus mūsu komandai arī nākamajos LRČ posmos

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts