TSI Robotikas kluba komanda izcīnīja 10 medaļas! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI Robotikas kluba komanda izcīnīja 10 medaļas!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img-20180225-wa0006.jpg?itok=xRmNT8Dt

24. februārī, Siguldā, TSI robotikas komandas dalībnieki Valerijs Koroļs, Artemijs Čudinovs, Antons Minajevs, Kirils Ivanovs, Danila Spica, Mihails Gruzdevs un Artemijs Makarovs, pasniedzēja Igora Ļaksas vadībā piedalījās lielākajā robotikas entuziastu un jauniešu tehniskās jaunrades interešu klubu pasākumā Latvijā “Siguldas robotu kauss 2018”. Turnīrs pulcināja vairāk nekā 50 komandu un 400 dalībnieku. Dalību čempionātā ņēma gan Latvijas, gan Lietuvas robotikas klubi un pulciņi, starp kuriem ar atzīstamiem panākumiem startēja arī TSI Robotikas kluba komanda. Veiksmīgs mūsu komandas sniegums atnesa mums veselas 10 medaļas! Pirmo reizi robotikas kluba pastāvēšanas vēsturē tika iegūtas pirmās vietas pilnīgi visās iespējamās Lego robotikas disciplīnās.

Lego līnijsekotāju disciplīnā, sekojot melnajai līnijai visātrāko trases laiku (7-12 klašu grupā) ar savu robotu uzradīja un 1. vietu izcīnīja Valerijs Koroļs, bet Kirils Ivanovs iegūva 3. vietu. Danila Spica šajā paša disciplīnā, bet 1-6 klašu grupā aizcīnījās līdz 2 vietai.  Savukārt Lego līnijlabirintā viss goda pjedestāls pilnīgi piederēja mūsu komandai. Artemijs Makarovs ieņēma 1.vietu, bet Danila Spica un Antons Minajevs iegūva attiecīgi 2 un 3 vietas. LEGO Sumo disciplīnā, kura allaž ir bijusi visslielāka konkurence abās vecuma grupās uz pjedestāla augstāka pakāpiena stājās Artemijs Čudinovs un Danila Spica. Artemija Čudinova būvētie roboti Lego Folkrace disciplīnā sacenšoties ne tikai ar citu robotu dalībniekiem, bet arī ar dažādiem trases šķēršļiem (paaugstinājumiem, padziļinājumi un barjeriem) ieguva 1. un 3. vietas!

Jau pavisam drīz mūsu robotikas komanda izmēģinās savus spēkus arī starptautiskajā līmenī, piedaloties lielākajos Lietuvas robotikas sacensībās Robotiada 2018, kas norisināsies 3. martā, Viļņā. Vēlam veiksmi un jaunus panākumus mūsu komandai! 

 

 

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts