TSI Robotikas kluba jauni sasniegumi un panākumi robotikas turnīrā Siguldas Robotu kausā 2020 | TSI

TSI Robotikas kluba jauni sasniegumi un panākumi robotikas turnīrā Siguldas Robotu kausā 2020

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img-20200223-wa0001.jpg?itok=e-tg9lAf

Transporta un sakaru institūta (TSI) Robotikas kluba komanda 22. februārī Siguldā piedalījās Latvijas Robotikas čempionātā 4.posmā. Šogad viens no lielākajiem robotikas entuziastu turnīriem pulcināja vairāk nekā 500 robotu. Kā jau iepriekšējos gados, arī šoreiz Latvijas Robotikas klubiem konkurenci sastādīja arī Lietuvas un Igaunijas robotu inženieri. TSI Robotikas kluba komandas pasniedzēja Igora Ļaksas vadībā, startējot četrās Lego kategoriju un iRobot sumo disciplīnās, kopumā izcīnīja 9 dažādas medaļas!!!

Vislielākie panākumi tika gūti disciplīnā “Lego Labirints”, kur tika iegūts pilns medaļu komplekts – visas 3 godalgotās vietas! Disciplīnā “Lego Līnijsekošana” tika izcīnīta 1. un 2. vieta, savukārt “LEGO Sumo” disciplīnā, kurā bija vislielākā konkurence, atkārtoti tika iegūtas pirmās divas vietas. Disciplīnā “Lego Folkreiss” mūsu kluba dalībnieki izcīnīja 1. vietu un 3. vietu.

Pateicoties Robotu Skolas atbalstam mūsu komandas dalībnieki šogad pirmo reizi piedalījās arī “iRobot Sumo” disciplīnā. Lai gan panākumi šajā disciplīnā vēl izpalika, tomēr mūsu studenti ieguva pirmo lielo pieredzi būvējot un programmējot šāda veida robotus, kas palīdzēs turpināt pilnveidot savas robotikas iemaņas un prasmes.

 

Vēlam mūsu komandai veiksmi un panākumus arī turpmākajos turnīros un čempionātos!

Ar turnīra rezultātiem varat iepazīties ŠEIT

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts