TSI profesionālās maģistra studiju programmas „Aviācijas vadība” prezentācija un aviācijas eksperta - Rigas Doganis vieslekcija | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI profesionālās maģistra studiju programmas „Aviācijas vadība” prezentācija un aviācijas eksperta - Rigas Doganis vieslekcija

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/_ob70176.jpg?itok=fU1xxpos

11. decembrī Starptautiskās lidostas „Rīga” VIP termināla konferenču zālē norisinājās Transporta un sakaru institūta (TSI) profesionālās maģistra studiju programmas „Aviācijas vadība” prezentācija. Pirmo reizi Rīgā ar lekciju pasākumā piedalījās īpašs viesis – pasaules līmeņa aviācijas eksperts un daudzu grāmatu autors Rigas Doganis.

Pasākuma viens no diviem galvenajiem mērķiem bija iepazīstināt ar unikālu maģistra studiju programmu „Aviācijas vadība”, kas veidota sadarbībā ar vadošajiem nozares speciālistiem (vairāk par programmu „Aviācijas vadība” varat uzzināt mūsu mājas lapā: http://www.tsi.lv/lv/content/aviacijas-vadiba).

Pasākuma otrās daļas laikā TSI organizēja iespēju  noklausīties pasaules līmeņa aviācijas eksperta R. Doganis vieslekciju „Nākotnes attīstības perspektīvas un izaicinājuma aviācijas nozarē” („Future Perspectives and Challenges for Global Aviation Development”).

Lekcijas laikā R. Doganis akcentēja zemo cenu pārvadātāju stratēģiju un patērētāju paradumu maiņu, skaidroja kā aviokompāniju peļņu ietekmē degvielas cenu kritums 2014. gadā, ar kādām papildu problēmām nāksies rēķināties vidējām un mazām lidostām un kā zemo izmaksu pārvadātāju straujā izaugsme mainīs

Starpkontinentālo pārlidojumu tirgu. Lekcijas laikā R. Doganis pastāstīja par aktualitātēm aviācijas nozarē un atklāja Eiropas lielākās zemo cenu aviokompānijas „Ryanair” panākumu atslēgu.

Pasākums pulcēja dažādus nozares pārstāvjus, tajā skaitā Starptautiskās lidostas „Rīga” un lidostas „Liepāja” pārstāvjus. Daži laimīgie savā īpašumā saņēma arī lektora jaunāko grāmatu „Flying Off Course: Airline Economics and Marketing”.

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts