TSI pasniedzēji saņem „Cybersecurity Ops (Operations)” sertifikātu | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI pasniedzēji saņem „Cybersecurity Ops (Operations)” sertifikātu

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/adobestock_77656720.jpeg?itok=-B8zGTlt

No 2019. gada 9. līdz 11. janvārim Halmstades universitātē (Zviedrija) norisinājās treniņu kurss „Cybersecurity Ops (Operations)” akadēmijas Cisco Networking Academy instruktoriem. Treniņos piedalījās Transporta un sakaru institūta (TSI) pasniedzēji Jeļena Revzina un Jeļena Baranova.  

Starptautiskajā treniņu grupā darbojās arī augstāko izglītības iestāžu pasniedzēji no Šveices, Somijas, Dānijas un Igaunijas.  

Kursa „Cybersecurity Ops (Operations)” mērķis – iemācīt strādāt ar drošības draudu incidentiem: klasificēt, sistematizēt un analizēt konkrētos notikumus. Kursu var iziet arī iesācēji. Kursa saturā ir arī ievadinformācijas, kuru pieredzējušie klausītāji var arī izlaist.

Pasākuma programma instruktoriem bija ļoti intensīva: laboratorijas darbu izpilde un apspriešana: uzbrukuma norise un incidenta izmeklēšana; praktiskais eksāmens utt. Mācības aizvadītas draudzīgā atmosfērā: kolēģi viens otram palīdzēja un dalījās pieredzē. Treniņa noslēguma Jeļena Revzina un Jeļena Baranova saņēma sertifikātu, kļūstot par Latvijā pirmajiem instruktoriem, kuriem ir tiesības pasniegt kursus Cisco Networking Academy ietvaros. Uzņemšana TSI kursā  jau ir sākusies. Vairāk uzzināt par kursu un piereģistrēties var šeit: http://www.tsi.lv/lv/content/ccna-cybersecurity-operations

Tāpat 2019./2020.mācību gadā maģistra programmā „Datorzinātnes” ietvaros plānots atvērt jaunu disciplīnu „Cyber Security Operations”, kas ļauj studentiem iegūt zināšanas un praktiskās iemaņas šajā aktuālajā IT jomā. 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts