TSI pasniedza sertifikātus kursa “Rūpniecisko robotu programmēšanas pamati” kursantiem | TSI

TSI pasniedza sertifikātus kursa “Rūpniecisko robotu programmēšanas pamati” kursantiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_5418.jpg?itok=iz7hRMIc

2017. gada decembra sākumā Transporta un sakaru institūtā (TSI) notika sertifikātu pasniegšana kursantiem, kuri  pabeidza kursu Rūpniecisko robotu programmēšanas pamati.

Ir zināms, ka rūpnieciskie roboti, kas veic manipulācijas un darba uzdevumus ar objektiem sākot no mikro līdz makro izmēriem aizvien vairāk aizvieto cilvēkus smagos, nogurdinošos un bīstamos darbos. Vienlaicīgi tiek novērota rūpniecisko robotu operāciju veidu paplašināšanās, kas nodrošina operatīvas pārprogrammēšanas un robotu autonomas programmēšanas iespējas ražošanas apstākļos.

Ražošanas paplašināšanas un automatizācijas pakāpes paaugstināšana noved pie personāla skaita samazināšanās, taču palielina pieprasījumu pēc inženieriem, kas prot uzstādīt, programmēt un uzturēt darba stāvoklī rūpnieciskos robotus un automatizētās sistēmas.

Šajā gadā TSI Mūžizglītības mācību  centrs sadarbībā ar vācu kompāniju ATLANT-TEC ir īstenojis jau ceturtās apmācības par tēmu Rūpniecisko robotu programmēšanas pamati un plāno īstenot apmācībās augstākos līmeņos.

Sekojiet informācijai TSI mājaslapā vai rakstiet uz e-pastu: kursi@tsi.lv.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts