TSI nodrošina kvalitatīvu studiju programmu NAA kadetiem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI nodrošina kvalitatīvu studiju programmu NAA kadetiem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/52733513_578309836001821_7011899964624207872_n.jpg?itok=ugTun0FJ

Transporta un sakaru institūts (TSI) pēc Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) pasūtījuma kopš 2016. gada nodrošina profesionālā bakalaura studiju programmas „B” daļas – Obligātās izvēles priekšmetu pasniegšanu akadēmijas kadetiem.

1. februārī noslēdzās divu ar pusi gadu ilgas apmācības 10 NAA kadetiem, kuru laikā apgūtas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas ar aviācijas jomu saistītos studiju kursos.  Divas kadetu grupas šīs apmācības vēl turpina, un TSI vadība cer, ka sadarbība ar Nacionālo aizsardzības akadēmiju nākotnē vēl vērsīsies plašumā.

“Šī sadarbība ir faktisks pierādījums tam, ka esam laba, kvalitatīva augstskola, atkārtoti iegūstot iespēju mācīt mūsu nākamos virsniekus un sadarbojoties ar ļoti prestižo valsts augstskolu (NAA),” apmācību noslēguma dienā sacīja TSI valdes loceklis, rektora v.i. Juris Kanels. “Vēlam veiksmi jūsu tālākajā dzīvē, profesionālajā karjerā, lai kur arī tā aizvestu. Ceru, ka jūs ilgstoši būsiet saistīti ar Latvijas armiju un spēsiet sevi realizēt militārajā karjerā,” piebilda J. Kanels.

Kadeti studiju laikā novērtēja ne tikai zināšanu kvalitāti un iegūtās praktiskās iemaņas, bet arī kompetento TSI profesoru attieksmi pret studentiem un spēju studiju procesu padarīt saistošu un elastīgu. Īpaši atzinīgi tika novērtēta TSI profesora Aleksandra Medvedeva profesionalitāte un kompetence.

“Ļoti interesanti pasniedza lekcijas, daudz noderīgas informācijas tieši aviācijas dzinēju teorijā,” sacīja NAA kadets Rihards Priedolts, paužot gandarījumu, ka varējis pilnveidot savas prasmes un zināšanas aviācijas jomā augsta līmeņa apmācībās TSI, kas noderēs turpmākajā profesionālajā darbībā. “Patika, ka bija iespēja darboties praktiski, veikt laboratorijas darbus,” atzina NAA kadets. “Iegūtās zināšanas noteikti noderēs. Dienestā būs vieglāk,” piebilda kadets. 

Ļoti pozitīvas atsauksmes par kadetu sagatavotību, kā arī teorētiskajām un praktiskajām zināšanām, kas iegūtas pēc apmācībām TSI, saņemtas arī no NAA vadības, apliecināja NAA Gaisa spēku militārās vadības Studiju kursa priekšnieks, kapteinis Andris Žagars. 

Apmācību beigu dienā ar uzrunu kadetus svinīgi sveica TSI mācību prorektors Andrejs Zvaigzne, Transporta un loģistikas fakultātes dekāna pienākumu izpildītājs, profesors Aleksandrs Medvedevs un Aviācijas transporta katedras docente Monta Aleksandra Lācāne. 

Divu ar pusi gadu laikā NAA kadeti apguva tādus studiju priekšmetus kā “Gaisa kuģu tehniskās ekspluatācijas organizēšana un nodrošinājums”, “Ievads aviācijas nozarē”, “Tēlotāja ģeometrija un inženiergrafika”, “Helikopteru aerodinamika”, “Globālā navigācijas satelītu sistēma” u.c.

Attēlā: NAA kadeti, TSI rektora v.i. Juris Kanels, mācību prorektors Andrejs Zvaigzne, NAA Gaisa spēku militārās vadības Studiju kursa priekšnieks, kapteinis Andris Žagars, Transporta un loģistikas fakultātes dekāna p.i., profesors Aleksandrs Medvedevs un Aviācijas transporta katedras docente Montu Aleksandru Lācāne.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts