TSI lepnums - Andrejs Frolovs | TSI

TSI lepnums - Andrejs Frolovs

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/virsraksts.jpg?itok=Kh7GutSX

Andrejs Frolovs ir daudzkārtējs godalgoto vietu ieguvējs Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās (50 un 100 metru distancēs, peldējums brasā, kompleksais peldējums, kombinētā stafete un brīvais stils, komandu peldējums). Latvijas Peldēšanas federācijas 110 gadu jubilejas pasākumā Andrejs tika atzīts par vienu no labākajām Latvijas peldētājiem un saņēma godalgu par starptautiskas klases sporta meistara normatīvu izpildīšanu.

Četru studiju gadu laikā, kā arī vienu gadu pēc studiju absolvēšanas, Andrejs pārstāvēja Transporta un sakaru institūtu (TSI) Latvijas Universiādēs un SELL spēlēs. Šajā gadā Andrejam bija iespēja pārstāvēt Latviju pasaules studentu spēlēs.

Pēc šādas pieredzes Andrejs izteica pateicību institūtam par piedāvātajām iespējām un ilggadēju atbalstu: “Liels paldies institūtam, Sporta centram un Edmundam Bogdanovam par atbalstu pēdējo piecu gadu laikā. Es tiešām nevēlos ar šo piedzīvoto šķirties... Es ar lepnumu aizstāvēju institūta godu visās Latvijas un starptautiskajās universitātēs. Pateicoties jums, es ieguvu milzīgu pieredzi, jaunas paziņas no dažādām pasaules universitātēm un ieguvu daudz neaizmirstamu emociju. Es priecājos, ka esmu daļa no tā visa. PALDIES !!!!”

Andrejs studijas TSI aizsāka 2014. gadā, studējot Transporta un loģistikas fakultātē, bakalaura studiju programmu Aviācijas transports.

No sirds sveicam mūsu absolventu un novēlam arī turpmākajā dzīvē panākumus un sasniegumus!

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts