TSI kļuvis vēl modernāks | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI kļuvis vēl modernāks

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_1286_3.jpg?itok=1kD0ll2G
Pateicoties Eiropas Savienības Eiropas Reģionālajam attīstības fonda projektam Nr. 8.1.1.0/17/I/009 par projekta "Transporta un sakaru institūta STEM studiju programmu modernizācija"(TSI), TSI realizē vairākas ieceres STEM stiprināšanas virzienā. Viena no tām - auditoriju renovācija.
 
Trīs TSI auditorijas piedzīvojušas apjomīgas pārmaiņas, kas turpmāk ļaus mācību procesam noritēt ērti un mūsdienīgi. Telpas aprīkotas ar elektroniski regulējamu apgaismojumu, ekonomisku, modernu apsildes sistēmu, apskaņošanas ierīcēm, projektoru, mobilo tribīni ar kontroles paneli, kas paredzēts ērtai aparatūras lietošanai.
 
Auditoriju remontam iztērēti nepilni 260 tūkstoši eiro, bet mēbeles izmaksājušas 64 tūkstošus eiro.
Tuvākajā laikā paredzēts izvietot arī elektroniski regulējamas žalūzijas un keramisko tāfeli. Ērti uzturēties auditorijās būs arī cilvēkiem ar speciālajām vajadzībām. Zālē atvēlētas speciālas vietas, kur novietot ratiņkrēslus. Tāpat pieejami nelieli pārvietojamie galdiņi.
 
STEM studiju programmas tiek īstenotas vairākās Latvijas augstskolās un zinātniskajos institūtos, kas veic pētījumus Viedās specializācijas jomās. Piešķirto investīciju mērķis ir palielināt augstskolu un zinātnisko institūtu devumu tautsaimniecībai un veicināt ekonomiskās izaugsmes tempu.
 
Lai piedalītos projektā,  augstskolas izstrādāja stratēģijas sadarbībā ar profesionālajām nozaru organizācijām. Tas darīts, lai sekmētu augsta līmeņa speciālistu sagatavošanu darba tirgum un sniegtu pētniecības pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem.
 
Projekta kopējais finansējums: Projekta kopējais attiecināmais finansējums ir  1 174 189 EUR, tai skaitā, ERAF finansējums 998 061 EUR (85%) un valsts budžeta finansējums 176 128 EUR (15%). Projektu paredzēts realizēt 2 gadu laikā.
 
28.11.2018

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts