TSI Karjeras dienas-2014 | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI Karjeras dienas-2014

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_0841.jpg?itok=CtoJEeBc
http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display/public/editor/news/img_0835.jpg?itok=f29PFwURhttp://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display/public/editor/news/img_0845.jpg?itok=brPmGZ0bhttp://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display/public/editor/news/img_0995.jpg?itok=QZ5pbeKq

No 2014. gada 25. līdz 27. martam Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisināsies Karjeras dienas. Aicinām studentus izmantot lielisku iespēju personiski satikt un aprunāties ar dažādu nozaru pārstāvjiem no Latvijas ietekmīgākajām firmām!

Nu jau astoto gadu pēc kārtas TSI saviem studentiem organizē ikgadēju tikšanos ar virkni dažādu nozaru biznesa pārstāvjiem. Pasākums būs interesants visu kursu studentiem. Pirmkursnieki varēs noskatīt potenciālos darba devējus, kā arī iepazīties ar prasībām, kuras pret saviem darbiniekiem izvirza Latvijas vadošie uzņēmumi. Vairumam vecāko kursu studentu jau ir darba pieredze, viņiem būs iespēja pārraudzīt tirgus tendences un personīgi uzdot jautājumus biznesa procesu aktīvajiem dalībniekiem. Ieeja uz visām lekcijām un tikšanām – bezmaksas.

Karjeras dienu programma

Papildus jautājumus par TSI Karjeras dienām var uzdot pa tālruni 67100667 vai e-pastu Agapovs.S@tsi.lv.

 

Karjeras dienu-2013 viesu intervijas:

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts