TSI IT Akadēmija | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI IT Akadēmija

TSI IT Akadēmijas vadītājs
Dr.Sc.Ing. Mihails Savrasovs
Tālrunis: + 371 67 100 654
E-mail: savrasovs.m@tsi.lv
Adrese: Lomonosova ielā 1, Rīga, LV-1019, Latvija

 

TSI IT Akadēmija no 2004.gada ir starptautiskās izglītojošās programmas

Microsoft IT Academy autorizēts dalībnieks.

Programma Microsoft IT Academy - tas ir korporācijas Microsoft visaptverošs risinājums izglītības jomā, kurš ļauj apvienot studējošos, docētājus un profesionālas IT speciālistu apvienības.

Programmas paredzēta visplašākajai klausītāju auditorijai: kā studentiem informācijas tehnoloģiju apguves sākuma posmā, tā arī speciālistiem un lietotājiem, kuri vēlas pastāvīgi pilnveidot savas zināšanas un iemaņas visas profesionālās darbības laikā. Apgūstot jaunākās tehnoloģijas, studējošie un klausītāji iegūst plašas veiksmīgas karjeras iespējas. Pateicoties sadarbībai ar korporāciju Microsoft, izglītības iestādes iegūst atzinību un uzticību, bet docētāji un studenti ? kompleksu apmācības sistēmu un interaktīvos līdzekļus kopīgam darbam. Programma gatavo augstas klases speciālistus, kas ir izdevīgi sabiedrībai un industrijai.

Šī programma savu darbību uzsāka 2003.gadā un pašreiz tajā piedalās vairāk nekā pusotrs tūkstotis universitāšu, koledžu un skolu visā pasaulē. Tās mērķis - sniegt studējošajiem iespēju apgūt pašus aktuālākos Microsoft produktus un tehnoloģijas mācību iestādē, kā arī efektīvi sagatavoties testu kārtošanai Microsoft starptautiskā sertifikāta saņemšanai.

IT Academy ir cieši saistīta ar Microsoft profesionālo sertifikāciju. Pēc tam, kad augstskolas telpās noklausīts kurss, studentiem ir iespēja kārtot eksāmenu sertifikāta saņemšanai kādā no starptautiskajiem sertificēšanas centriem, piemēram, Baltijas Datoru Akadēmijā, un saņemt pasaules tirgū atzītu dokumentu, kas apliecina viņa zināšanas un profesionālās iemaņas.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts