TSI ir sekmīgi paplašinājis ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēmas sertifikāciju uz zinātniski-pētniecisko darbību | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI ir sekmīgi paplašinājis ISO 9001:2015 Kvalitātes vadības sistēmas sertifikāciju uz zinātniski-pētniecisko darbību

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/iso_9001_2015.jpg?itok=xH-VM31H

Rīga, Latvija – 2018. gada novembris - Transporta un Sakaru Institūts ar lepnību paziņo par to, ka 2018. gada 29. novembrī esam saņēmuši ISO 9001: 2015 kvalitātes vadības sertifikātu zinātniski-pētnieciskai darbībai.

Starptautiskās standartizācijas organizācijas (ISO) standarts ISO 9001:2015, kas apraksta kvalitātes vadības sistēmas veiktspēju, ir jaunākais un pilnīgais savā jomā. Veiksmīga sertifikācija ir taustāms pierādījums TSI visaptverošas kvalitātes kontroles sistēmas piemērošanai zinātniski-pētnieciskai darbībai.  Tas nozīmē, kā teikts standartā, “spēju konsekventi nodrošināt produktus un pakalpojumus, kas atbilst klientu prasībām un piemērojamām likuma un normatīvo aktu prasībām”.

Mēs augstu novērtējam visu sertifikācijas iesaistīto pušu un personu darbu, it īpaši LRTDEA - TÜV Rheinland Grupa par augstu profesionālismu, veicot ārējo auditu.

TSI saprot atbilstības kvalitātes vadības standartam nozīmi. Tāpēc mēs turpināsim pastāvīgu pārvaldības kvalitātes attīstību zinātniski-pētnieciskās darbības jomā, lai nodrošinātu nepārtrauktu akadēmisko, privāto un citu partneru un klientu apmierinātību.

Sertifikāts

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts