TSI atzīmē savu 15 gadu jubileju! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI atzīmē savu 15 gadu jubileju!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img-20140906-wa0002.jpg?itok=cWAenUfI

TSI: nākamie 15 – loģisti, programmētāji, piloti un….kosmonauti!

2014. gada 6.septembrī  Transporta un sakaru institūtam  (TSI) - 15 gadi!

Dzimšanas dienas svinības notiks nākamajā piektdienā, 5.septembrī, institūta svinību zālē draugu un partneru lokā.

Vairāk nekā 100 viesu ir atnākuši apsveikt TSI jubilejā. Starp uzaicinātajiem viesiem bija ministriju, Rīgas domes pārstāvji, augstskolu un valsts iestāžu vadītāji, kā arī institūta partneri un darbinieki.

Par nozīmīgu notikumu kļuva Satiksmes ministra Anrija Matīsa uzruna un Ministru Kabineta Atzinības raksta pasniegšana vienam no Transporta un sakaru institūta dibinātājiem profesoram Igoram Kabaškinam 60 gadu jubilejā.

Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu inženiertehniskās izglītības tradīciju saglabāšanā un attīstībā svinīgi pasniedza Jānis Vētra, Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs.

Ar priekšnesumiem uzstājās arī TSI absolventi – Aleksandrs Sulimovs, Latvijas KVN līgas direktors un Valērijs Komisarenko, cirka mākslinieks, akrobāts.

Pasākuma gaitā ar svinīgām uzrunām un siltiem apsveikumiem uzstājās arī Sanda Liepiņa, Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre, Andis Geižāns, Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs, Margarita Brikmane, „Rīgas Starptautiskā autoosta” valdes locekle, Gatis Krūmiņš, Vidzemes Augstskolas rektors, Arvīds Barševskis, Daugavpils Universitātes rektors, Marga Živitere, Informācijas sistēmu un menedžmenta augstskolas rektore, Aldis Baumanis, Latvijas Privāto augstskolu asociācijas priekšsēdētājs, Kaspars Vārtukapteinis, Latvijas Lauksaimniecības universitātes mācību prorektors, Boriss Kurovs, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas valdes priekšsēdētājs, Maksims Jegorovs, uzņēmuma „Accenture Latvija” vadītājs, mecenāts, Aleksandrs Novožonovs, uzņēmuma „AmberGames” vadītājs, Pēteris Krastiņš, uzņēmuma „Exigen Services Latvia” valdes loceklis un vairāki citi. 

Pasākums, kas pulcēja sabiedrībā zināmus viesus neapšaubāmi kļuva par patīkamu notikumu un impulsu turpmākai sadarbībai un attīstībai!

Tieši 1999. gada 6.septembrī  ar akadēmiskā personāla spēkiem un iniciatīvu uz Rīgas Aviācijas universitātes bāzes tika dibināts Transporta un sakaru institūts. Augstskola, kas ir leģendārās RKIIGA pēctece, ar godu turpina tradīcijas, sekmīgi apvienojot klasiskās izglītības vērtības un inovatīvas tehnoloģijas, precīzās zinātnes un radošu pieeju.

Šodien TSI ir vienīgā universitātes tipa privātā augstskola Latvijā, kurā iespējams iegūt augstāko izglītību krievu, latviešu un angļu valodā.

Mūsdienu dinamiskajā vidē 15 gadi nav liels laiks, tomēr institūta sasniegtie rezultāti ir visnotaļ iespaidīgi. Un tie ir ne tikai panākumi studiju jomā: savas darbības laikā institūts ir izaudzinājis ne vienu vien talantīgu absolventu paaudzi  loģistikas, vadības, ekonomikas, programmēšanas, elektronikas un aviācijas jomās.

Ražīgā darba un veiksmīgās attīstības panākumu apliecinājums ir TSI kā vienīgās privātās augstskolas iekļaušana Latvijas vadošo zinātnisko institūtu sarakstā.

Saskaņā ar “Latvijas Avīzes” sastādītā 2014.gada reitinga rezultātiem Transporta un sakaru institūts ir sasniedzis teicamus rādītājus, ieņemot godpilno 2.vietu mūsu valsts privāto augstskolu vidū!

Institūta lepnums – Telekomunikāciju, elektronikas un robotikas centrs, kas ar ERAF finansiālo atbalstu ir izveidots projekta IKAR ietvaros. Centrs ietver  9 laboratorijas, kas aprīkotas ar modernu programmatūru un tehnisko aprīkojumu, kas tiek aktīvi izmantots akadēmiskajā un pētnieciskajā darbībā un ļauj vadīt nodarbības studentiem visaugstākajā tehniskajā līmenī.

Laboratoriju potenciāla izmantošanas iespējas ir ļoti plašas – no skolēnu apmācības līdz dažāda līmeņa specializētu uzdevumu veikšanai, kas saistīti ar ražošanu un uzņēmējdarbību. Tas padara institūtu par svarīgu ķēdes “mācības – prakse – uzņēmējdarbība” posmu.

Pašlaik institūtā studē vairāk nekā 2500 studentu, un tā vēl nav robeža. Budžeta vietas, lojalitātes programmas, stipendijas – tikai neliela daļa no tā, ko institūts var piedāvāt saviem topošajiem studentiem.

TSI šodien – tā ir kvalitatīva un atbilstoša izglītība tādās jomās kā transports un loģistika, datorzinātne, elektronika un telekomunikācijas, ekonomika un menedžments, aviācijas transports. Tās ir jaunas specializācijas: robotika, gaisa transporta pilotēšana, aviācijas vadība, informācijas drošība, starptautiskās finanses un daudzas citas!

Mēs strādājam, pilnveidojamies un kā atzīmēja viens no jubilejas viesiem: „institūtam ir uz ko tiekties un nākamajos 15 gados par TSI absolventiem ir jābūt kosmonautiem!...”

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts