TSI atzīmē savu 15 gadu jubileju! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI atzīmē savu 15 gadu jubileju!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/apsveikums_webam_ru_lv_eng_0.jpg?itok=ifOoQt-n

Dzimšanas dienas svinības notiks piektdien, 5.septembrī, institūta svinību zālē draugu un partneru lokā.

Tieši 1999.gada 6.septembrī  ar akadēmiskā personāla spēkiem un iniciatīvu uz Rīgas Aviācijas universitātes bāzes tika dibināts Transporta un sakaru institūts. Augstskola, kas ir leģendārās RKIIGA pēctece, ar godu turpina tradīcijas, sekmīgi apvienojot klasiskās izglītības vērtības un inovatīvas tehnoloģijas, precīzās zinātnes un radošu pieeju.

Šodien TSI ir vienīgā universitātes tipa privātā augstskola Latvijā, kurā iespējams iegūt augstāko izglītību krievu, latviešu un angļu valodā.

Mūsdienu dinamiskajā vidē 15 gadi nav liels laiks, tomēr institūta sasniegtie rezultāti ir visnotaļ iespaidīgi. Un tie ir ne tikai panākumi studiju jomā: savas darbības laikā institūts ir izaudzinājis ne vienu vien talantīgu absolventu paaudzi  loģistikas, vadības, ekonomikas, programmēšanas, elektronikas un aviācijas jomās.

Ražīgā darba un veiksmīgās attīstības panākumu apliecinājums ir TSI kā vienīgās privātās augstskolas iekļaušana Latvijas vadošo zinātnisko institūtu sarakstā.

Saskaņā ar “Latvijas Avīzes” sastādītā 2014.gada reitinga rezultātiem Transporta un sakaru institūts ir sasniedzis teicamus rādītājus, ieņemot godpilno 2.vietu mūsu valsts privāto augstskolu vidū!

Institūta lepnums – Telekomunikāciju, elektronikas un robotikas centrs, kas ar ERAF finansiālo atbalstu ir izveidots projekta IKAR ietvaros. Centrs ietver  9 laboratorijas, kas aprīkotas ar modernu programmatūru un tehnisko aprīkojumu, kas tiek aktīvi izmantots akadēmiskajā un pētnieciskajā darbībā un ļauj vadīt nodarbības studentiem visaugstākajā tehniskajā līmenī.

Laboratoriju potenciāla izmantošanas iespējas ir ļoti plašas – no skolēnu apmācības līdz dažāda līmeņa specializētu uzdevumu veikšanai, kas saistīti ar ražošanu un uzņēmējdarbību. Tas padara institūtu par svarīgu ķēdes “mācības – prakse – uzņēmējdarbība” posmu.

Pašlaik institūtā studē vairāk nekā 2500 studentu, un tā vēl nav robeža. Budžeta vietas, lojalitātes programmas, stipendijas – tikai neliela daļa no tā, ko institūts var piedāvāt saviem topošajiem studentiem.

TSI šodien – tā ir kvalitatīva un atbilstoša izglītība tādās jomās kā transports un loģistika, datorzinātne, elektronika un telekomunikācijas, ekonomika un menedžments, aviācijas transports. Tās ir jaunas specializācijas: robotika, gaisa transporta pilotēšana, aviācijas vadība, informācijas drošība, starptautiskās finanses un daudzas citas!

Mēs no sirds ceram, ka pasākums, kas pulcēs sabiedrībā redzamus viesus – ministriju, Rīgas domes pārstāvjus, augstskolu un valsts iestāžu vadītājus, kā arī institūta partnerus – kļūs par patīkamu notikumu un impulsu turpmākai sadarbībai un attīstībai!

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts