Atvērto durvju diena topošajiem bakalauriem un maģistriem | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Atvērto durvju diena topošajiem bakalauriem un maģistriem

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/bilde_add_0.jpg?itok=oNgDE6G3

11. maijā Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisināsies Atvērto durvju diena skolu absolventiem, kas plāno iegūt bakalaura grādu un augstskolu absolventiem, kas plāno turpināt studijas maģistrantūrā.

Laikā no pl.11:30-14:00 ciemos gaidīsim topošos bakalaurus, ka arī viņu vecākus, un arī interesentus studēt maģistratūrā.

Augstākā izglītība – tā ir veiksmīgā investīcija Jūsu nākotnē! Izvēloties studijas, katrs meklē to, kas viņam ir nepieciešams un interesants.

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir vieta, kur iespējams iegūt pieprasītāko kompetenci. TSI piedāvāto specialitāšu saraksts tiek papildināts ik gadu! TSI jaunie studiju virzieni: aviācijas vadība, robotika un starptautiskās finanses.

Mūsu absolventiem ir fundamentālas zināšanas, praktiskas iemaņas, tās ir personības ar nenoliedzamām līdera īpašībām.

Atvērto durvju dienas laikā Jums būs iespēja paviesoties mūsu institūtā, iepazīties ar studentiem un pasniedzējiem, saņemt konsultācijas par iestāšanos, prakses un nodarbinātības iespējām, papildu izglītību, kā arī apmeklēt TSI zinātniskās laboratorijas un sajust studentu dzīves atmosfērā. Tikai atvērto durvju dienā Jums būs iespēja uzzināt visu par dzīvi un studijām TSI no pirmavota!

Reģistrācija uz pasākumu ir obligāta!

REĢISTRĀCIJA

Gaidīsim visus studēt gribētājus!

 

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts