TSI apmeklē Satiksmes ministrs | TSI

TSI apmeklē Satiksmes ministrs

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_8085.jpg?itok=0x2N-6QT

2020. gada 30. janvārī Transporta un sakaru institūtā (TSI) ar vizīti viesojās Latvijas Republikas Satiksmes ministrs Tālis Linkaits. Viņš iepazinās ar TSI infrastruktūru, tā darbības galvenajiem rezultātiem, un īpaši ar institūta pētniecisko un konsultatīvo darbību transporta un loģistikas jomā.

Ministrs apskatīja institūta Akadēmisko un profesionālo aviācijas centru, Rūpniecības robotu laboratoriju, Telekomunikāciju, elektronikas un robotu tehnikas centru, nesen rekonstruētās TSI auditorijas.

T.Linkaita kungs tikās ar TSI vadību – rektora v.i. Juri Kanelu, AS TSI valdes priekšsēdētāju, Zinātņu un attīstības prorektori, prof. Irinu Jackivu, Mācību prorektoru Andreju Zvaigzni un Datorzinātnes un telekomunikāciju fakultātes dekānu Mihailu Savrasovu. Satiksmes ministrs atzinīgi novērtēja institūta realizētos pētnieciskos projektus transporta plūsmu modelēšanas, transporta koridoru plānošanas un citās jomās. Savas vizītes nobeigumā T. Linkaita kungs atzīmēja, ka „Transporta un sakaru institūts ir nozares jauno speciālistu un pētnieku sagatavošanas kalve”.

Fotogalerija