TSI aicina uz Atvērto durvju dienām! | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI aicina uz Atvērto durvju dienām!

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/tsi_denj_otkritih_dverej.jpg?itok=6FzjSY3j

15. martā Transporta un sakaru institūts (TSI) aicina uz Atvērto durvju dienām! Iepazīstiet TSI: uzziniet vairāk par mūsu augstskolu un par savām perspektīvām mūsu studenta un absolventa lomā!

Atvērto durvju dienas – tā ir lieliska iespēja iepazīties ne tikai ar dzīvi institūtā, bet arī uzzināt par iespējām, kuras piedāvā TSI. Viesi varēs satikt institūta vadības pārstāvjus, kā arī pasniedzējus, lai izrunātu visu sev interesējošo informāciju.

Pasākuma gaitā būs iespējams uzzināt plašāku informāciju par TSI vēsturi, piedāvātajām studiju programmām, zinātnisko darbību, stipendijām un atlaidēm. Vadošie pasniedzēji un rektorāta pārstāvji atbildēs uz visiem jautājumiem, kuri uztrauc reflektantus. 

2014./2015. studiju gadā institūts piedāvā 50 budžeta vietas reflektantiem, kas stājas dienas nodaļas pirmajā kursā jebkurā bakalaura vai profesionālajā programmā. Uzzināt vairāk par konkursa noteikumiem var šeit.

Katru gadu TSI piedāvā reflektantiem un studentiem plašu lojalitātes programmu – dažādas atlaides, kuras arī summējas! Izpētīt aktuālās atlaides iespējams šeit. Mūsu institūta sadarbības partneri no uzņēmumu vidus katru gadu izvēlas stipendiātus, kuru studiju maksu tie pilnībā sedz. Ar pašreizējo stipendiju piedāvājumu var iepazīties šeit.

Atnāciet un uzziniet vairāk par TSI!

 

Kam: topošajiem bakalauriem
Kad: sestdien, 2014. gada 15. martā, plkst. 14.00
Kur: TSI, Lomonosova ielā 1
Pasākuma valodas: latviešu, krievu

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts