TSI ACTION DAYS sadarbībā ar ACCENTURE LATVIA

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/img_6433.jpg?itok=Yj1ShRUA

25. un 26. oktobrī Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisinājās kārtējais uzņēmuma “Accenture Latvia” rīkotais pasākums “Action Days”, kas paredzēts Datorzinātņu un telekomunikāciju fakultātes pirmā kursa studentiem, kuri apgūst:

  • Datorzinātnes
  • Elektroniku
  • Telekomunikācijas un datortīklus

Pasākumu vadīja kompānijas “Accenture Latvia” vadošie speciālisti: Jevgēnijs Kersovs, Dmitrijs Žuravļovs-Ņevskis un Aivars Sazanovičs.

Galvenais pasākuma uzdevums – iepazīstināt studentus ar IT speciālistiem un jaunākajām tendencēm programmnodrošinājuma jomā, kā arī dot iespēju jauniešiem pašiem iejusties programmnodrošinājuma izstrādātāju lomā un daudz kas cits.

Šogad pie TSI atkal viesojās balss asistents Alexa. Pēc studentu pieprasījuma Alexa atskaņoja viņu mīļāko mūziku, atrada internetā atbildes uz pašiem āķīgākajiem jautājumiem, izsūtīja ziņojumus un sarunājās ar studentiem par laikapstākļiem.

Savukārt cits viesis– robots Nao institūtā viesojās pirmo reizi

Robots Nao iekaroja studentu sirdis ar savu plastiku un prātu. Viņš ne tikai spēlēja bumbu, atspiedās, dejoja, bet arī atbildēja uz sarežģītiem jautājumiem.

Turklāt studenti arī varēja izmēģināt savus spēkus, izstrādājot gan Alexa, gan robota Nao  programmnodrošinājumu. 

Izsakām pateicību par atbalstu kompānijas “Accenture Latvia” vadītājam Maksimam Jegorovam, Anatolijam Plotkinam par pasākuma organizēšanu un, protams, arī Jevgēnijam, Dmitrijam un Aivaram par lieliskajiem stāstiem un paraugdemonstrējumiem.

Nākamais solis IT pasaules iepazīšanā būs studentu ekskursija uz vienu no lielākajām starptautiskajām IT kompānijām Latvijā “Accenture Latvia”, kas tiks rīkota jau novembrī!

Pasākuma fotoalbumu var aplūkot šeit.

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts