TSI absolventu tikšanās vakars | TSI

Your question

Mēs būsim priecīgi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

TSI absolventu tikšanās vakars

http://www.tsi.lv/sites/default/files/styles/news_display_small/public/editor/news/otchet_3.jpg?itok=hdBvZmyM

2014. gada 25. janvārī Transporta un sakaru institūtā (TSI) noritēja TSI absolventu tikšanās vakars. Institūta absolventi kļuva par lieciniekiem TSI Slavas zāles atklāšanai, kas no virtuālas tagad pārtapusi par īstu, varēja aprunāties ar saviem bijušajiem kursabiedriem un tuvākajiem pasniedzējiem, kā arī apskatīt, kā dzīvo un attīstās viņu alma mater.

Institūtā pagājušajā sestdienā viesojās vairāk nekā divi simti absolventu. Šajā vakarā tika iedibināta arī jauna tradīcija – turpmāk katrā janvāra pēdējā sestdienā TSI vienmēr gaidīs ciemos savus absolventus. Jāatzīmē, ka runa ir tieši par tiem augstskolas beidzējiem, kuri ir saņēmuši diplomus ar TSI simboliku, proti, kas absolvējuši institūtu 2000. gadā un vēlāk.

Vakara svinīgā daļa sākās ar TSI īstās Slavas zāles atklāšanu – institūta vestibilā tagad var apskatīt mūsu institūta labāko absolventu vārdus. Līdz šim tie bija publiskoti tikai virtuālajā Slavas zālē, īpašā sadaļā TSI mājaslapā.

Vakara oficiālajā daļā absolventus uzrunāja Transporta un sakaru institūta rektora p.i. profesore Irina Jackiva. Viņa arī pasniedza diplomu un goda rektora lentu pirmajam TSI rektoram, kurš augstskolu vadīja vairāk nekā desmit gadus – profesoram Jevgēņijam Kopitovam. Otrais bijušais TSI rektors – profesors Boriss Mišņevs sveica sapulcējušos absolventus ar minilekciju par studiju un izglītības nozīmi.

Sanākušie noskatījās arī TSI absolventa Sergeja Kravčenko videoapsveikumu – viņš tagad vada savu firmu Londonā, kā arī Aleksandras Mackevičas (bij. Karnakovas) videouzrunu – viņa patlaban strādā Helsinkos.

Sanākušos absolventus uzrunāja arī TSI prorektore Natālija Podoļakina un visus interesentus uzaicināja pievienoties TSI Absolventu asociācijai, kura vēl tikai sāk savu darbību, taču tai jau ir grandiozi nākotnes plāni. N.Podoļakina pavēstīja, ka tuvākajā laikā visi TSI absolventi saņems uzaicinājumu pievienoties Asociācijai un ielūgumu uz tās pirmo sanāksmi.

Un visbeidzot tika apkopoti konkursa „Labākais TSI absolventa veiksmes stāsts” rezultāti. Uzvarētāju vārdus paziņoja AS „Transporta un sakaru institūts” padomes priekšsēdētāja Svetlana Šemjakina. Vienu uzvarētāju žūrija nespēja izvēlēties, tāpēc tika nolemts piešķirt balvas diviem konkursa dalībniekiem – Aleksandram Novožonovam un Aleksejam Fominam. Apsveicam! Taču jāatzīmē, ka konkurss vēl turpinās! Konkursa otrās kārtas uzvarētājus sveiksim TSI 15 gadu jubilejas svinībās šā gada septembrī.

Pēc oficiālajām runām un svinīgajām ceremonijām viesi devās dzert tēju un varēja aprunāties draudzīgā neoficiālā gaisotnē. Tie, kas vēlējās, varēja arī doties pastaigā pa institūta gaiteņiem un apskatīt, kā augstskola šo gadu laikā ir mainījusies. Daudzi viesi ar lielu interesi devās ekskursijā uz TSI Telekomunikāciju, elektronikas un robottehnikas centra jaunajām laboratorijām, kā arī apskatīja Akadēmiskā un profesionālā aviācijas centra aviosimulatoru. Bet citi ar prieku izbraukājās jaunajos skaistajos liftos :)

Fotoalbums no Absolventu tikšanās vakara

Pateicamies visiem absolventiem, kuri bija ar mums šajā vakarā, un ceram, ka mūs gaida vēl daudzas šādas priecīgas tikšanās!

Vairāk informācijas par TSI Absolventu asociāciju un konkursa „Labākais TSI absolventa veiksmes stāsts” pagarināšanu tiks publicēta mūsu mājaslapā tuvākajās dienās. Sekojiet jaunumiem!

 

Reportāža par TSI, kuru Pirmā Baltijas kanāla žurnālisti ir safilmējuši Absolventu tikšanās vakara gaitā (krievu valodā)

 

 

Fotogalerija

Izvēlēties produktu
Maksājuma summa
EUR
Vārds, Uzvārds
E-pasts